کاغذ دیواری مدل RAGOLD

برچسب کابینت تولید شده در راگا کالا هم برای نصب بر روی کابینت مناسب است و هم برای نصب برروی دیوار زیرا ضخامت ان زیاد بوده و در انواع طرح ها و رنگ های مختلف وجود دارد .
نصب برچسب کابینت بر روی دیوار :
ایتدا برای نصب برچسب کابینت باید از نصاب ماهر کمک بگیرید زیرا هر کار قلق مخصوص به خود را دارد . حدودا برای هر متر باید 10 هزار تومن برای نصب برچسب کابینت بپردازید .اما اگر میخواهید خودتان برچسب کابینت را نصب کنید ابتدا باید ابزارکار را تهیه کنید سپس با رعایت چند نکته میتوانید برچسب کابینت را بر روی دیواربه راحتی نصب کنید.

کاغذ دیواری مدل RA505

نکات مربوط به نصب :

1 باد افتادن در زیر برچسب کابینت :
این مشکل جز متداول ترین مشکلات در حین نصب است که اولین نکته خوب نبودن چسب برچسب است که لهتر است از چسب اسپری که هیچ گونه برامدگی ایجاد نمی کند استفاده کنید . برای چسباندن با چسب اسپری ابتدا باید اسپری را به خوبی تکان دهید و زیر برچسب کابینت را که حباب افتاده اسپری کنید سپس بعد از پنج دقیقه با کاردک هوا را از زیر برچسب خارج کنید .
دوم نصب اشتباه برچسب که ابتدا باید به اندازه 10 سانتی متر از کاغذ برچسب را بکنید و ان را با کاردک بکشید اگر جنس خوب برچسب کابینت خریداری کرده باشید و با کاردک خوب هوای زیر ان را تخلیه کنید مشکلی پیش نمی اید .
2 پاره شدن برچسب کابینت هنگام نصب :
در صورت پاره شدن برچسب باید ان را جدا کنید و ادامه برچسب را طبق گفته بالا بچسابید . اگر برچسب بر روی دیوار چسبید ان را نکشید بلکه به ارامی ان را جدا کنید این کار از پاره شدن برچسب جلو گیری میکند .عمدتا پارگی برچسب کابینت به دلیل جنس و کیفیت ضعیف است که اگر جنس خوب خریداری کنید این اتفاق نمی افتد .
لوازم نصب برچسب کابینت بر روی دیوار
هر کاری لوازم مخصوص خودش را دارا است. در دنیای امروز تقریباً بدون ابزار هیچ کاری نمی شود انجام داد.
و حالا پارس شبرنگ لوازم مورد نیاز برای نصب برچسب را برای شما فراهم آورده تا به راحتی و با خیال آسوده برچسب خود را نصب کنید.
توجه داشته باشید اجناس ما با قیمت مناسب و با بهترین کیفیت عرضه شده اند. اگر باور ندارید مقایسه کنید.
کاردک سه گوش یا چهار گوش
این نوع کاردک برای چسباندن برچسب روی سطوح عالی است! قیمت مناسب و راحتی کار با این محصول بهترین ویژگی این کاردک به شمار می روند.

ادامه مطلب
چگونه برچسب کابینت را نصب کنیم ؟

کاردک ژلاتینی موزین اصلی (مخصوص حرفه ای ها)
این کاردک مخصوص حرفه ای هاست! چون هم قیمت بالایی دارد، روی برچسب خط نمی اندازد و خوش دست تر از دیگر کاردک هاست.
برای کسانی که دوست دارند کار را روی اصول انجام بدهند این کاردک بهترین انتخاب است. البته برای مبتدی ها هم توصیه می شود زیرا کار با آن راحت تر است و روی برچسب خط نمی اندازد.
کاتر دستی (حتماً در نصب برچسب به آن نیاز خواهید داشت)
برای بریدن برچسب هم از قیچی و هم از کاتر استفاده می شود اما در بعضی از اوقات مثل گوشه قرنیز، قیچی نمی تواند لبه برچسب را ببرد. در اینجاست که اهمیت کاتر معلوم می شود.
کاتر استفاده زیادی دارد و در نصب هم حتماً نیاز خواهید داشت. پس اگر هنوز کاتر ندارید، برای خریداش اقدام کنید.
تیغ یدک کاتر
اگر شما کاتر دارید ولی تیغ آن کند شده است، یک تیغ یدک تهیه کنید. تهیه تیغ یدک هزینه ی زیادی ندارد ولی کمک زیادی به شما خواهد کرد.

تیغ کاردکی
برای چسباندن برچسب بر روی شیشه، باید دقت داشته باشید نباید شیشه جرم داشته باشد. در این زمان تیغ کاردکی به کمک شما می آید و شیشه را صاف به شما تحویل می دهد.
البته برای کندن برچسب، راهی به جز استفاده از تیغ کاردکی ندارید.
چسب دو طرفه ژلاتینی
برای چسباندن طلق به این چسب نیاز دارید. چسب دو طرفه چسبی است که در هر طرف آن چسب دارد. این چسب کاربردهای زیادی دارد که در چسباندن برچسب کمتر استفاده می شود.
چسب اسپری (مناسب نصب برچسب)
اگر می خواهید یک عمر از برچسب تان استفاده کنید و قصد تعویض آن در آینده را ندارید، حتماً از چسب کمکی استفاده کنید.
بهترین جنس برچسب را هم اگر بخرید، بعد از شست و شوی مکرر خاصیت قبل را از دست می دهد (البته جنس خوب بعد از چند سال اینگونه می شود)
اگر از چسب اسپری استفاده کنید خیالتان راحت می شود. البته اگر استفاده کردید، باید بدانید که به هیچ وجه برچسب کنده نمی شود. برای کندن آن مجبور هستید آن چیزی که برچسب به آن چسبیده است را بکنید.

ادامه مطلب
برچسب کابینت را چگونه بر روی کف اتاق نصب کنیم ؟