برچسب دیواری کد RA827

برچسب کابینت از انواع کفپوش هایی است که به راحتی بر روی هر سطحی نصب میشود و به راحتی هم جدا میشود . این نوع برچسب کابینت که قابلیت اجرا بر کف مکان های اداری ، تجاری و منازل را دارد در انواع طرح ها در بازار موجود است .
برچسی کابینت کفپوش دارای تنوع رنگ و طرح بالایی است و بنابراین در بخش های مختلف ساختمان قابل استفاده است .
برچسب کابینت کفپوش قابل استفاده در مکان های سرباز می باشند که در اینصورت عمر آن ها کوتاه تر خواهد شد.
به دلیل اینکه این کفپوش ها جنبه تزئینی دارد، نمیتوان به عنوان عایق از آن استفاده نمود.
اتاق کودک از آن دست مکان هایی است که استفاده از برچسب کابینت کفپوش در آن بسیار متداول می باشد.
اگر از این نوع برای فست فود یا رستورانتان بهره می برید، می توانید رنگ انرا با رنگ دکوراسیون داخلی سِت نمایید.
این کفپوش ها به شکل سفارشی نیز قابل تهیه می باشد. به این منظور می توانید به شرکت هایی که به تولید انواع کفپوش از جمله برچسب کابینت کفپوش می پردازند، مراجعه نمایید.
امکان چاپ طرح مورد نظر شما به عنوان برچسب کابینت کفپوش وجود دارد. برچسب کابینت کفپوش چاپ و با دقت یک دهم میلی متر برش داده می شود.

اگر برای شرکت خود برچسب کابینت کفپوش سفارش می دهید، می توانید طرح چاپ شده لوگو و آرم شرکت را سفارش داده و از طریق تبلیغ کسب و کار خود را نمایید.
برچسب کابینت کفپوش با لایه ای از لمینت، عمر طولانی تری خواهد داشت و در اینصورت می توانید مدت زمان بیشتری را از داشتن آن لذت ببرید.

ادامه مطلب
چگونه برچسب کابینت را بر روی دیوار نصب کنیم ؟
برچسب دیواری کد RA827

برچسب کابینت کفپوش چیست ؟

به انواعی از کفپوش اطلاق می گردد که از جنس پی وی سی و به شکل استیکر بوده و جنبه ی تزیینی برای منازل و تبلیغی برای مراکز تجاری را دارند. این نوع کفپوش ها به دو صورت چاپ شده و سفارشی قابل خریداری می باشند. انواع برچسب کابینت کفپوش چاپ شده، بیشتر طرح های پرطرفدار ( مثلا کاراکترهای انیمیشن کارتونی برای اتاق کودک) شامل می گردد.

طول عمر این کفپوش ها چقدر است؟
عمر این کفپوشها در صورت تردد زیاد حدود 4 ماه می باشد. چنانچه رفت و آمد کمتری بر روی این کفپوش ها صورت گیرد، عمری برابر12-8 ماه خواهند داشت.

برچسب کابینت کفپوش قابل استفاده بر روی چه سطوحی هستند؟

از آنجا که ایم کفپوش ها دارای چسب های قوی هستند، قابلیت چسبیدن بر هر سطحی را دارند. سطوحی چون سنگ و سرامیک یا حتی آسفالت ! به سهولت چسبیده وتا پایان عمر مفیدشان، به سختی جدا می گردند.
چگونه ماندگاری رنگی بیشتری برای این مدل ازکفپوش ها ایجاد می گردد؟ این کفپوش ها بویژه در مکان های پرتردد، به سرعت درخشش اولیه خود را از دست می دهند. بدین منظور لایه ای از( پلاستیک) لمینت ضدخش بر رروی سطح این کفپوش ها پرس می گردد. در این صورت عمر بیشتر رنگ ها و در نهایت کفپوش را در پی دارد.
مزایای پرس شدن لمینت بر روی برچسب کابینت کفپوش :
مقاوم سازی در برابر آب و باران
مقاوم نمودن در برابر نور خورشید
شفاف و جذاب نمودن رنگ کفپوش
ماندگاری طولانی دارد
مقاوم نمودن در برابر تردد زیاد
در چه مکان هایی قابل کاربرد می باشند؟
این کفپوش ها قابل استفاده در هر مکانی جهت تزیین، تبلیغ و… می باشند. می توان از این برچسب ها در سالن های ورزشی، مراکز اداری و تجاری، منازل مسکونی و… بهره برد.
نکته اینجاست برای هر مکانی که ازاین کفپوش ها استفاده می نمایید؛ سطح را کاملا تمیز و عاری از گردو غبار و چربی نمایید تا کفپوش تان بهتر چسبیده و ماندگاری طولانی تری داشته باشد.
انواع برچسب کابینت کفپوش :
کفپوش شیشه ای
این نوع کفپوش به دلیل اینکه از تم ی شیشه ای برخوردار است، بهتر است بر روی سطوحی که امکان بهتر نشان داده شدند را دارند استفاده گردد.
کفپوش سفید یا شیری
همانطور که از نامش پیداست، تم ی سفید دارد و نگرانی از عدم دیده شدن را حذف نموده است. قابل استفاده بر روی هر سطحی می باشد.
این نوع کفپوش ها قابلیت مات یا براق چاپ شدن را نیز دارا هستند.
کفپوش های سه بعدی
کفپوش های سه بعدی، شکلی واقعی تر به فضای داخلی ساختمان می دهند. با استفاده از این کفپوش ها تصویر کفپوش به واسطه ی خطای دید به شکل ایستاده، معلق در فضا، فرو رفته در زمین و… به چشم می آید.
مزایای کفپوش سه بعدی
نصب آسان

ادامه مطلب
چگونه برچسب کابینت را نصب کنیم ؟

ضد لغزش

ضد خش
ضد آب ضد سایش

مناسب مکان های پر تردد