برچسب دیواری کد RA827

کاغذ دیواری امروزه جز متریال داخلی مهم محسوب میشود . کاغذ دیواری در فضاهای مختلفی از خانه مانند سالن پذیرایی ، آشپزخانه ، و اتاق خواب و استفاده میشود .کاغذ دیواری اتاق خواب در انواع طرح ها سه بعدی و ساده در وبسایت راگا کالا موجود است .

برچسب دیواری کد RA827

کاغذ دیواری ساده و طرح دار اتاق خواب :

طراحی داخلی اتاق خواب بسیار مهم است بنابراین بهتر است شما در هنگام طراحی داخلی اتاق خواب به طرح و رنگ کفپوش و دیوارپوش و چیدمان وسایل و … توجه داشته باشید.
با توجه به اینکه دیوارها مهم ترین بخش از فضای اتاق خواب هستند و روی طراحی دکوراسیون اتاق خواب تاثیر زیادی دارند بنابراین بهتر است شما از دیوارپوش مناسبی برای پوشاندن دیوار استفاده نمایید.
اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که ترجیح می دهید اتاق خواب تان فضایی ساده و آرام و باز داشته باشد بهتر است، انواع کاغذ دیواری با تم خنثی را انتخاب نمایید همچنین کاغذ دیواری های ساده برای افرادی که اهل تنوع هستند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند.
دیوارپوش های گلدار و دیوارپوش ها با اشکال هندسی مختلف و طرح برگ نیز از انواع مدل های پرطرفدار هستند و این مدل کاغذهای دیواری در فضای اتاق خواب جذابیت بی نظیری را بوجود می آورند و باعث تکمیل زیبایی دکوراسیون داخلی می شوند.
با توجه به اینکه رنگ دیوارها تاثیر زیادی روی طراحی دکوراسیون داخلی دارد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب حساسیت لازم را به خرج دهید.

ادامه مطلب
برچسب دیوار طرح آجر مناسب چه مکان هایی است؟

برای کاغذ دیواری اتاق خواب نباید از رنگ تیره استفاده کرد رنگ روشن و خنثی  جز بهترین رنگ ها برای دیوار پوش اتاق خواب است .
دیوارپوش ها با رنگ های گرم نظیر طلایی و نارنجی و قرمز و آجری باعث خلق فضایی صمیمی و گرم در اتاق خواب می شوند همچنین شما می توانید کاغذهای دیواری با رنگ های سرد و گرم نظیر زرد و سبز را برای پوشاندن دیوار ها با یکدیگر ترکیب کنید.
کاغذ دیواری اتاق خواب با رنگ های قهوه ای و خاکستری و طلایی از انواع مدل های رایج محسوب می شوند و شما می توانید در صورت تمایل دیوار پشت تخت خواب را به کمک این دیوارپوش ها تزیین نمایید.

کاغذهای دیواری پوستری و سه بعدی برای اتاق خواب

کاغذ دیواری پوستری و کاغذ دیواری سه بعدی امروزه توجه اغلب افراد را به سمت خود جلب کرده اند و طرح این دیوارپوش ها اگر بدرستی انتخاب شود فضایی متفاوت در اتاق مورد نظر شما ایجاد می شود.
اگر شما تمایل دارید فضای اتاق خواب تان آرامش بخش باشد بهتر است دیوارپوش های سه بعدی و پوستری را از بین رنگ های ملایم و روشن انتخاب نمایید.
توجه داشته باشید که در هنگام انتخاب کاغذهای دیواری سه بعدی و پوستری باید به طرح و رنگ سایر وسایل موجود در اتاق خواب دقت کنید تا دکوراسیونی جذاب و بی نظیر در اتاق خواب شما ایجاد شود.