کاغذ دیواری مدل RAGOLD

کاغذ دیواری چرمی از گذشته تا کنون برای مکان های لوکس کاربرد داشته است. چرم در صنایع مختلفی مانند : کاغذ دیواری ، مبلمان ، ماشین سازی و.. کاربرد دارد. کاغذ دیواری چرمی نوعی دیوار پوش است که از جنس چرم تولید میشود. انواع طرح و رنگ کاغذ دیواری چرمی در فروشگاه ها موجود است که فروشگاه راگاکالا عرضه کننده انواع کاغذ دیواری چرمی با کیفیت و قیمت مناسب است. درادامه این مطلب به بررسی انواع کاغذ دیواری چرمی و ویژگی آن می پردازیم.

کاغذ دیواری چرمی چیست ؟

با ظهور استفاده از کاغذ دیواری در حدود سال‌های ۱۶۵۰_۱۷۵۰ از چرم برای تزیین و پوشاندن دیوارهای محل سکونت افراد ثروتمند استفاده میشد. چرم‌های طلاکوب غالب این کاغذ دیواری ها را تشکیل میداد.

در حدود سال ۱۸۷۴ کاغذ دیواری‌های برجسته پا به عرصه ظهور گذاشتند که با فشردن چرم به قالبهای چوبی ایجاد میشدند. پس از آن سبک‌های دیگری نیز در صنعت کاغذ دیواری های چرمی مرسوم شد که بنا به سلیقه افراد مورد استفاده قرار میگرفت.

امروزه با وجود مواد و مصالح نوین و طرح‌ها و سبک‌های مختلف در صنعت کاغذ دیواری، دیوار پوش‌های چرمی همچنان طرفداران زیادی دارد.

از این نوع کاغذ دیواری‌ در فضا هایی که میخواهیم مجلل و با شکوه باشد استفاده میکنیم.

فضای ساختمان‌های اداری و مسکونی، هتل ها، سالن‌های کنفرانس و لابی‌ها برای استفاده از کاغذ دیواری چرمی مناسب هستند.

بهتر است در منازل مسکونی این نوع از کاغذ دیواری بر روی یک دیوار و در نقطه کانونی منزل نصب شود تا علاوه بر جلوه زیباییی و جلب نظر مخاطب،  فضا را بسته نشان ندهد.

ادامه مطلب
20 مدل از کاغذ دیواری اتاق خواب با طرح های دلنشین

کاغذ دیواری‌ های چرمی در ابعاد ۳۰*۶۰ و ۴۰*۴۰ و در طرح‌های متنوع، کلاسیک و مدرن موجود هستند. این دیوار پوش ها به دلیل فرم و مواد سازنده ای که دارند میتوانند به عنوان عایق حرارت و صدا استفاده شوند.

مزیت استفاده از کاغذ دیواری‌های چرمی نصب آسان و سهولت در تمیز کردن آنهاست، که پس از نظافت مانند روز اول تمیز و براق خواهند شد. به دلیل ضخیم بودن کاغذ دیواری‌های چرمی به راحتی قابل نصب هستند.

برچسب کابینت مدل RA15

مزیت کاغذ دیواری چرمی :

امروزه با پیشرفت در صنعت نوین دکوراسیون و صنعت کاغذ دیواری ، کاغذ دیواری چرمی طرفداران زیادی دارد.

از این محصول برای فضاهای لوکس با دکوراسیون شیک استفاده میشود.

کاغذ دیواری چرمی مناسب فضاهای ،هتل ها ، سالن کنفرانس ، لابی است.مزیت مهم کاغذ دیواری چرمی نصب آسان و سهولت در تمیزی است که به دلیل ضخامت بالا عایق حرارت است.

جمع بندی :

 در این مقاله به بررسی کاغذ دیواری چرمی پرداختیم که با مطالعه در خصوص ویژگی های این محصول میتوانید بهترین انتخاب و شیک ترین دکوراسیون را انتخاب کنید.