کاغذ دیواری مدل RA529

دکوراسیون ساختمان ها با ورود کاغذ دیواری پشت چسب دار مدرن و کلاسیک بسیار متنوع شده است. کاغذ دیواری مدرن باتوجه به تنوع زیاد در طرح خیلی زود مورد استقبال قرار گرفت. طرح کاغذ دیواری مدرن از رنگ های شاد و خنثی با زمینه راه راه ، طرح پرنده و… در بازار موجود است. فروشگاه راگاکالا  با بیش از چند نوع تنوع در زمینه طرح کاغذ دیواری توانسته مشتریان زیادی را برای خرید کاغذ دیواری مدرن با کیفیت به خود جلب کند. در ادامه با ما همراه باشید تا ویژگی های کاغذ دیواری پشت چسب دار مدرن را باهم بررسی کنیم.

تعریف کاغذ دیواری مدرن :

کاغذ دیواری کدرن پشت چسب دار از کاغذ دیواری کلاسیک الهام گرفته است درواقع باتوجه به طرح سنتی طرح های جدید ایجاد شده که به این نوع طرح کاغذ دیواری مدرن گفته میشود.

چند دسته مهم کاغذ دیواری مدرن  ترند شده :

کاغذ دیواری با طرح تکرار شونده :

یکی از محبوب ترین طرح ها در کاغذ دیواری مدرن طرح تکرر شونده است که با تنوع در رنگ توانسته معماری زیبایی ایجاد کند. علاوه بر زیبایی این نوع طرح کاغذ دیواری را می توانید با مبلمان و اکسسوری منازل  انتخاب کنید.

کاغذ دیواری سبک هندسی :

بارز ترین توع کاغذ دیواری طرح هندسی است که از طرح های هندسی ایده گرفته شده و یک طرح خلاقانه ایجاد میشود. که سبک معاصر را در ذهن ایجاد می کند.

کاغذ دیواری طرح هنری :

کاغذ دیواری طرح هنری الهام گرفته از طرح های هنری و مانند گل ، پرنده ف درخاتان و چهخره های معروف و شخصیت های هنری ایجاد میشود.

ادامه مطلب
انواع کاغذ دیواری مناسب سقف ، طرح 2022
این نوع کاغذ دیواری پشت چسب دار ونیاز به چسب ندارد - جنس P.V.C - نصب آسان - قابلیت نصب در تمامی سطوح صاف و تمیز - مقاوم در برابر رطوبت - مناسب برای آشپزخانه، دیوار، سرویس بهداشتی، حمام - پوشش کامل و جنس ضخیم - کارایی و دوام بالا - چسب قوی

 

تنوع در طرح کاغذ دیواری مدرن بسیار زیاد است به همین دلیل باتوجه به دکوراسیون خانه و دیگر وسایل باید طرح کاغذ دیواری پشت چسب دار مدرن را انتخاب کنید.

کاغذ دیواری مدرن بر عکس کاغذ دیواری کلاسیک که طرح محافظ کارانه استفاده میشود طرح کاغذ دیواری مدرن به صورت فانتزی ، راه راه ، طرح پرنده، طرح شخصیت و… است تا جلوه شاد و زیبایی به کاغذدیواری ببخشد و معمولا هیچ گونه قاعده و قانونی برای طرح کاغذ دیواری مدرن وجود ندارد.  یکی از طرح های مشهور در کاغذ دیواری مدرن طرح صورت و چهره است که بسیار مورد استقبال قرار دارد.

طرح های کوبیسم از طرح های پر طرفدار در کاغذ یواری مدرن است.

نقش و طرح درختان و مینیاتوری ، شکوفه و.. جز طرح ها با رنگ های خنثی و شاد و مناسب اتاق خواب است.

انواع طرح آبرنگی و شلوغ و طرح گرافیکی نیز از مدل های پر طرفدار کاغذ دیواری پشت چسب دار مدرن است.

 

کاربرد کاغذ دیواری مدرن :

کاغذ دیواری مدرن باتوجه به تنوع در طرح انتخاب شما را راحت تر کرده است.

کاغذ دیواری مدرن هم برای منازل مسکونی و هم برای مکان هایی مانند لابی ، هتل ها ، کافی شاپ ها و شرکت ها مورد استفاده قرار دارد.

برای منازل برای دکوراسیون پذیرایی و پشت کبل و همچنین آشپزخانه زیاد مورد استفاده قرار دارد.

رنگ های خنثی و شاد زیبایی خانه را چندین برابر می کنند و باعث بزرگ تر و روشن تر نشان دادن خانه میشود.

طرح کاغذ دیواری تیره و خاص برای شرکت و محل کار نیز زیاد مورد استفاده قرار دارد و جلوه خاص و زیبایی به محل کار می دهد.

ادامه مطلب
ویژگی انواع کاغذ دیواری برای آپارتمان های کوچک

تفاوت کاغذ دیواری مدرن و کلاسیک

برای انتخاب کاغذ دیواری باید ابتدا به وسایل دیگر منزل دقت کرد. به عنوان مثال اگر مبلمان سبک کلاسیک دارند، کاغذ دیواری باید کلاسیک انتخاب شود و اگر مبلمان سبک مدرن دارند، نیز باید سبک آن مدرن باشد.

کاغذ دیواری‌های کلاسیک در برابر نور آفتاب مقاوم بوده و از کیفیت بالایی برخوردارند. رنگ‌بندی کاغذهای دیواری کلاسیک تم‌های رنگی خاصی را در برمی‌گیرد که از جمله آن‌ها می‌توان به کرم بژ، نسکافه‌ای و یاسی و … اشاره کرد. همچنین شامل انواع طرح‌های ساده و گل‌دار است.

کاغذهای دیواری مدرن بر خلاف کلاسیک بیشتر در رنگ‌های شاد و روشن طراحی می‌شوند و طرح ‌آن‌ها معمولاً ساده است. نوع مدرن کاغذ دیواری را نمی‌توان با رنگ خاصی شناخت و ممکن هر رنگی داشته باشند.

تفاوت دیگر این است که طرح کاغذ دیواری کلاسیک انتخاب شده برای منزل در کل فضای خانه قابل استفاده است. اما در طرح مدرن توصیه می‌شود برای هر اتاق و پذیرایی طرح و رنگ متناسب با همان مکان را به کار برد

 

جمع بندی :

 امروزه باتوجه به تنوع در طرح های کاغذ دیواری پشت چسب دار مدرن انتخاب و خرید کاغذ دیواری کار ساده تری شده است. فروشگاه راگاکالا  با تنوع در انواع طرح کاغذ دیواری با کیفیت و قیمت مناسب توانسته مشتریان زیادی را به خود جلب کند. باتوجه به مطالب بالا که ذکر شد می توانید بهترین انتخاب را در سبک  کاغذ دیواری مدرن داشته باشید.