کاغذ دیواری مدل RA541

کاغذ دیواری پشت چسب دار سه بعدی علاوه بر دیوار بر روی سقف نیز کاربرد زیادی دارد و جلوه زیبایی به دکوراسیون منزل و یا محل کار شما می دهد. با تولید انواع پوستر سه بعدی سقف فضای داخلی منزل به طور چشمگیری تغیر می کند. قیمت کاغذ دیواری سقف باتوجه به مترازو کیفیت و طرح کار متفاوت است. کاغذ دیواری سه بعدی سقف تولید شده در فروشگاه راگا کالا باتوجه به کیفیت بالا و انواع طرح های گوناگون میتواند تغیر زیادی بر سقف خانه و یا محل کار شما ایجاد کند. کاغذ دیواری پشت چسب دار به دلیل نصب آسان مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. در ادامه به بررسی انواع کاغذ دیواری پشت چسب دار سقف می پردازیم.

کاغذ دیواری پشت چسب دار سقف چیست؟

 باتوجه به استقبال کاغذ دیواری ساده و سه بعدی امروزه پوستر سه بعدی سقف نیز تولید میشود تا بتوانید مطابق با سلیقه و متناسب با کاغذ دیواری خود پوستر سه یعدی سقف را انتخاب کنید. این محصول جلوه زیبا و خیره کننده ای به سقف می دهد. کاغذ دیواری پشت چسب دار سقفی مناسب محل کار ، منازل مسکونی و تجاری است و از یک نوع کاغذ مخصوص با انواع طرح و رنگ تولید میشود.

شکل ظاهری پوستر سه بعدی سقفی طوری است که بیننده تصور می کند، طرح روی سقف زنده است. با کمک تکنولوژی های روز دنیا و تکنیک های چاپ پیشرفته، سایه و روشن های ویژه ای روی کاغذ اجرا می شود که در نهایت تصویر را سه بعدی نشان می دهد. پوستر سه بعدی به نظر دارای حجم و برجستگی و عمق است ولی در اصل هیچ نوع حجمی روی کاغذ، اجرا نشده است.

ادامه مطلب
آشنایی با روانشناسی رنگ در کاغذ دیواری پشت چسب دار

این محصول ویژه طراحی روی سقف، تولید شده و می تواند جایگزین خوبی برای گچبری های سقف باشد.

انواع طرح کاغذ دیواری سه بعدی سقف :

 

طرح فرشته :

این نوع طرح بیشتر برای خانه هایی با متراژ بزرگ و لوکس مورد اسفاده قرار می گیرد و ایده خوبی برای سقف پذیرایی و اتاق خواب است. طرح پوستر سه بعدی فرشته سقف را میتوانید در انواع رنگ های مختلف انتخاب کنید و هیچ محدودیتی در چاپ تصاویر در این کاغذ دیواری وجود ندارد. و مطالبق با سلیقه و نوع چیدمان منزل خود طرح و رنگ را انتخاب می کنید.

طرح آسمان :

طرح آسمان در پوستر سه بعدی سقف بسیار مورد استقبال قرار دارد و جز پر طرفدار ترین کاغذ دیواری های سقفی است زیرا علاوه بر زیبایی به دلیل ساده بودن  طرح آسمان سلیقه بسیاری از افراد است و جز پر فروش ترین کاغذ دیواری پشت چسب دار سه بعدی است

کاغذ دیواری مدل RA551

مزایای کاغذ دیواری پشت چسب دار سه بعدی :

 • نصب اسان و سریع روی سقف
 • دارای طرح و رنگ متفاوت مطالبق با هر سلیقه
 • فابل نصب در ابعاد مختلف
 • عابق حرارت و صدا
 • قابل استفاده در منازل ، ادارات و مراکز تجاری
 • عیب های سقف مانند ترک و ناهمواری را می پوشاند
 • علاوه بر کاربردی بودن جلوه زیبایی دارد

کاربرد کاغذ دیواری سه بعدی سقف :

شما می توانید باتوجه به سلیقه خود در نقاط مختلف خانه از کاغذ دیواری پشت چسب دار سه بعدی سقف استفاده کنید.

 • اتاق خواب
 • اتاق نشیمن
 • سالن پذیرایی
 • سقف خمام و یا آشپزخانه
 • راهرو ها و لابی برج ها
 • سقف رستوران ها و مغازه و شرکت
ادامه مطلب
پر فروش ترین طرح کاغذ دیواری پشت چسب دار در ایران

نکاتی در خصوص نصب کاغذ دیواری

کاغذ دیواری از لحاظ نوع نصب به دو دسته تقسیم‌بندی می‌شوند :

    کاغذهای دیواری بدون چسب.

    کاغذهای دیواری پشت چسب‌دار.

مهم‌ترین مرحله قبل از نصب هر نوع کاغذ دیواری مرحله زیرسازی است. دیواری که قرار است کاغذ دیواری روی آن چسبانده شود باید توسط بتونه و سمباده کاری کاملاً صاف و یکدست شود. بعد از مرحله زیرسازی نوبت به نصب کاغذ دیواری است. میتوانید مقاله ای در سایت راگاکالا در خصوص نصب کاغذ دیواری پشت چسب دار منتشر شده را مطالعه کنید.

جمع بندی :

کاغذ دیواری پشت چسب دار سه بعدی سقف امروزه مورد استقبال زیادی قرار گرفته علاوه بر کاربردی بودن و زیبایینصب آسان و راحتی دارد فروشگاه راگاکالا با تنوع زیاد و قیمت مناسب که در کاغذ دیواری پشت چسب دار سه بعدی دارد توانسته مشتریان زیادی به خود جلب کند.