کاغذ دیواری مدل RA530

در دکوراسیون داخلی طرح کاغذ دیواری پشت چسب دار بسیار مهم است. کاغذ دیواری پشت چسب دار راه راه معمولا از طرح ساده و یا پتینه نیز در بین آن استفاده میشود. برای خرید کاغذ دیواری پشت چسب دار باید به دکوراسیون و متریال آن توجه کنید. کاربرد و مزایای کاغذ دیواری راه راه بسیار زیاد است و در مکان های زیادی مانند منزل ، اتاق خواب ، محل کار و.. میتوانید از آن استفاده کنید. فروشگاه راگا کالا با تنوع زیاد کاغذ دیواری پشت چسب دار در طرح و کیفیت مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است.

انواع مدل کاغذ دیواری راه راه :

1 کاغذ دیواری راه راه عمودی : کاغذ دیواری طرح افقی و عمودی علاوه بر تنوع بخشی به فضا مناسب خانه هایی با سقف کوچک است که فضای خانه شما دلباز تر و بزرگ تر نشان داده میشود.

2 کاغذ دیواری راه راه با خطوط باریک یا ضخیم : این نوع کاغذ دیواری فضا را بزرگ و رسمی نشان میدهد در مقابل کاغذ دیواری راه راه با خطوط ضخیم فضا را کوچک تر در عین حال تمیز تر و پهن تر نشان میدهد.

3 کاغذ دیواری طرح دار راه راه کلاسیک فرم ساده و اولیه این نوع کاغذ دیواری هاست. خطوط این نوع کاغذ دیواری ها باریک، متوسط یا ضخیم هستند که یک رنگ آنها سفید و دیگری رنگ متضاد است یا دو رنگ از تنالیته های مختلف دارند. از این مدل کاغذ دیواری می توانید در هر فضایی از خانه با سبک سلطنتی تا مدل های ساده استفاده کنید.

ادامه مطلب
تفاوت کاغذ دیواری کلاسیک و کاغذ دیواری مدرن با راه راه

کاغذ دیواری راه راه با خطوط متغیر مدل هایی هستند که در آن خطوط راه راه به شکل مواج (زیگزاگ) و عمودی یا افقی است. از طرفی یک نوع رنگ با تنالیته های کم رنگ و پر رنگ برای آن به کار می برند.

انواع کاغذ دیواری راه راه با رنگ های مختلف

انواع رنگ ها برای کاغذ دیواری راه راه وجود دارد که جدای از تأثیر سلیقه باید به اصول آن هم توجه کنید تا مناسبترین گزینه را برای دکوراسیون داخلی خود انتخاب نمایید.

رنگ سیاه و خاکستری در کاغذ دیواری راه راه طرح پیچیده ای است که برای خانه های بزرگ مناسب است. اگر عاشق رنگ خاکستری هستید ترکیب آن با سیاه در خانه ای که نورپردازی خیلی خوبی دارد معجزه می کند.

رنگ آبی کاغذ دیواری راه راه برای اتاق خواب، تمام آن چیزی که جهت به آرامش رسیدن و ریلکس کردن نیاز دارید به شما خواهد داد. اگر روتختی و سایر بخش های داخل اتاق خواب را با رنگ آبی تزیین کنید، اثر مثبت این رنگ چند برابر خواهد شد. البته از لحاظ روانشناسی این رنگ برای اتاق افرادی که فعالیت و جنب و جوش زیادی دارند مناسبتر است.

کاغذ دیواری طرح چوب راه راه برای خانه های با طرح کلاسیک و یا سلطنتی کاربرد دارد. از این مدل برای تزیین دیوار راه پله هم استفاده می کنند. توجه داشته باشید که تناسب سبک منزل با کاغذ دیواری اهمیت بالایی دارد.

رنگ سفید و سبز برای کاغذ دیواری راه راه مدرن یکی از بهترین گزینه هاست. این کاغذ دیواری هر اتاقی را روشن تر و هر فضایی با سقف کوتاه را بلندتر نشان می دهد. کسانی که محیط سرسبز دوست دارند ولی نمی خواهند تمامی خانه را با سبز بپوشانند، ترکیب رنگ سبز و سفید برای دکوراسیون داخلی ایده‌آل است. معمولا برای اتاق کودک، پذیرایی یا اتاق خواب بزرگسالان از این رنگ استفاده می شود

ادامه مطلب
برای کاغذ دیواری پذیرایی باید به چه نکاتی توجه شود ؟
کاغذ دیواری مدل RA529

کاربرد و مزایای کاغذ دیواری راه راه :

مزیت مهم کاغذ دیواری پشت چسب دار راه راه استفاده تکی از آن است که برای ستون ها و یا پشت دیوار تلویزیون میتوانید به صورت تکی از آن استفاده کنید که علاوه بر دکوراسیون شیک در هزینه هم صرفه جویی میشود. یکی دیگر از مزیت این محصول جدا کننده دیوار در محل کار و ادارات است که پیشنهاد راگاکالا این است که به هیچ عنوان برای کل محیط از این نوع طرح استفاده نکنید.

تفاوت کاغذ دیواری پی وی سی و نانوو :

کاغذ دیواری های پشت چسب دار در متریال نانوو ، پی وی سی تولید میشوند که جنس نانوو به دلیل مقاومت بالا در برابر چربی و کثیفی بیشتر برای آشپزخانه ، اتاق پزشکان ، و کارخانجات و.. استفاده میشود. جنس پی وی سی به دلیل براق بودن بیشتر برای پذیرایی ، اتاق خواب ، و.. استفاده میشود. متریال کاغذ دیواری پشت چسب دار در فروشگاه راگا کالا با کیفیت ترین متریال هستند که به سراسر ایران ارسال میشوند.

جمع بندی :

 در این مقاله به بررسی کاغذ دیواری پشت چسب دار راه راه و تفاوت متریال پی وی سی و نانوو پرداختیم که شما میتوانید با مراجعه به وبسایت راگاکالا تنوع در محصولات را مشاهده و کاغذ دیواری خود را خریداری کنید.