کاغذ دیواری مدل RA543

امروزه متنوع ترین مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیون در بازار موجود است. کاغذ دیواری طرح آجر بهترین گزینه برای پشت تلویزیون است زیرا هم نمای پذیرایی را شیک تر می کند و هم نمای پشت تلویزیون را زیبا تر می کند. برای نصب کاغذ دیواری پشت تلویزیون بهتر است به طراحی و دکوراسیون داخلی خانه خود توجه کنید ما در فروشگاه راگا کالا انواع طرح کاغذ دیواری را بهترین کیفیت به شما ارائه می کنیم. در این مقاله به بررسی ویژگی کاغذ دیواری طرح آجر می پردازیم.

کاغذ دیواری طرح آجر :

امروزه کاغذ دیواری طرح آجر جز پر طرفدارترین کاغذ دیوار ها محسوب میشود که کاربرد گوناگونی دارد مانند استفاده در پشت تلویزیون ، آشپزخانه ، اتاق خواب ، ادارات و… که هر کس باتوجه به سلیقه و دکوراسیون منزل خود میتواند از این نوع کاغذ دیواری استفاده کند.

در هنگامی که تلویزیون روشن است فیلم و نور زیادی پخش میشود که برای مدت طولانی ذهن و چشم را خسته می کند برای جلوگیری از این خستگی طرح کاغذ دیواری آجر برای پشت تلویزیون بسیار مناسب است زیرا تیرگی که در این طرح وجود دارد چشم را خسته نمی کند

کاغذ دیواری مدل RA543

نکات لازم برای انتخاب کاغذ دیواری پشت تلویزیون :

رنگ کاغذی دیواری پشت تلویزیون

در زمان انتخاب کاغذ دیواری به رنگ و طرح های درون کاغذ دیواری توجه کنید و سعی کنید طرح هایی را انتخاب کنید که با رنگ پس زمینه کاغذ دیواری آن خیلی به هم نزدیک باشند. درواقع اگر کاغذ دیواری انتخاب کنید که رنگ پس زمینه آن با رنگ طرح های آن در یک طیف رنگی قرار نگرفته باشند، باعث می شود که کاغذ دیواری به چشم شما شلوغ بیاید و این گونه تمرکز خود را در حین دیدن تلویزیون از دست بدهید.

ادامه مطلب
کاغذ دیواری ضد آب چه ویژگی دارد ؟

هم چنین باید به این نکته توجه کنید که اگر دوست دارید که فضای خانه شما تبدیل به یک سینما شود، باید از رنگ های تیره به عنوان کاغذ دیواری پشت تلویزیون استفاده کنید. سعی کنید رنگ این کاغذ دیواری را متضاد با رنگ های دیگر اتاق انتخاب کنید و حتی می توانید با نصب همان کاغذ دیواری ولی با رنگی روشن بر روی دیوار رو به روی تلویزیون، تصویری متفاوت و جذاب خلق کنید.

کاغذ دیواری سه بعدی

برای طراحی پشت تلویزیون شما می توانید از انواع کاغذ دیواری سه بعدی با طرح های مختلف بهره مند شوید. به طور مثال شما می توانید از طرح گل، منظره یا هر طرح دیگری استفاده کنید.

کاغذ دیواری راه راه

کاغذ دیواری راه راه یکی دیگر از انتخاب های شما برای کاغذ دیواری پشت تلویزیون است که در حال حاضر طرفداران به خصوص خودش را دارد و بر اساس سبک و دکوراسیون خانه شما می تواند انتخاب خوبی باشد.

البته توصیه این مقاله این است که حتی المقدور از طرح کاغذ دیواری راه راه برای طراحی فضای پشت تلویزیون استفاده نکنید چرا که سایر طرح ها می توانند فضای جذاب تری را برای شما ایجاد کنند.

کاغذ دیواری با طرح گل

افراد بسیاری کاغذ دیواری با طرح گل های درشت و بزرگ را ترجیح می دهند چرا که بر اساس طرح بخصوصی که دارند، به راحتی توجه دیگران را به این بخش از خانه جلب می کنند. البته کاغذ دیواری با طرح گل ریز نیز طرفداران به خصوص خودش را دارد و انتخاب هر کدام از این کاغذ دیواری ها بستگی به شخصیت و سلیقه خود شما دارد.

ادامه مطلب
پر فروش ترین طرح کاغذ دیواری پشت چسب دار در ایران

البته توصیه این مقاله به شما این است که چنان که قصد انتخاب کاغذ دیواری با طرح گل درشت را دارید، سعی کنید کاغذ دیواری هایی انتخاب کنید که مرکز آن خالی باشد و گل ها در حاشیه و اطراف تلویزیون قرار گیرند. هم چنین بهتر است از طرح های گرافیکی و مدرن طرح گل استفاده کنید چرا که فقط شکل و حالت گل را نمایش می دهد و جزییات آن را نمایش نمی دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انتخاب کاغذ دیواری برای پذیرایی به مقاله برای کاغذ دیواری پذیرایی به چه نکاتی توجه کنیم که در سایت  را گاکالا قرار داده شده مراجعه کنید.

جمع بندی :

در این مقاله به بررسی کاغذ دیواری طرح آجر و ویژگی های آن پرداختیم که فروشگاه راگا کالا با تنوع زیادی که در زمینه کاغذ دیواری و برچسب کابینت دارد توانسته مشتریان زیادی را به خود جلب کند.