برای انتخاب کاغذ دیواری در خانه های نقلی و کوچک باید به چند نکته توجه داشته باشید تا بتوانید دکوراسیون شیکی ایجاد کنید.  طرح کاغذ دیواری برای خانه های کوچک معمولا ساده تر است تا جلوه زیبایی ایجاد کند. فروشگاه راگاکالا انواع مختلف کاغذ دیواری در طرح های ساده و زیبا موجود دارد کافی است برای خرید به وبسایت ما مراجعه کنید. در ادامه این مطلب به بررسی نکات انواع کاغذ دیواری برای خانه های کوچک می پردازیم.

نکات انتخاب کاغذ دیواری :

رنگ کاغذ دیواری برای پذیرایی کوچک

احتمالا زمانی که تصمیم به خرید کاغذ دیواری دارید اولین سوالی که به ذهنتان می‌آید این است که:” کاغذ دیواری چه رنگی بخرم. ” از آنجایی رنگ در انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق پذیرایی یا کاغذ دیواری برای اتاق خواب و هر فضای کوچک دیگری بسیار مهم است و در بزرگ تر و دلبازتر دیده شدن فضا تاثیرگذار است. پس باید در انتخاب آن با احتیاط عمل کنید.

رنگ‌ها به سه دسته رنگ‌های گرم (قرمز، زرد، نارنجی و…)، رنگ‌های سرد (آبی، بنفش، سبز و…) و رنگ‌های خنثی (طوسی، سفید و…) تقسیم می‌شوند. که رنگ‌های گرم فضا را همانطور که از اسمشان مشخص است گرم و صمیمی می‌کنند و باعث می‌شوند فضای کوچک، کوچک تر دیده شوند، رنگ‌های سرد فضا را دلبازتر و بزرگ تر می‌کنند که می‌توان گفت بهترین رنگ برای فضای کوچک، رنگ‌های سرد هستند. همچنین رنگ‌های خنثی از جمله رنگ‌های طوسی و سفید می‌توانند به خوبی فضا کوچک را بزرگ تر جلوه بدهند. پس سعی کنید برای خرید کاغذ دیواری از رنگ‌های روشن استفاده کنید تا سالن پذیرایی را دلباز جلوه بدهید

ادامه مطلب
کاغذ دیواری پشت چسب دار مدرن چیست ؟

اگر تصمیم به انتخاب کاغذ دیواری تنها برای یک دیوار سالن پذیرایی هستید بهتر است ترکیب رنگ روغن و کاغذ دیواری را استفاده کنید. به گونه ای که برای دیوارهایی که رنگ دارند، از رنگ روشن و دیواری که قرار است بر روی آن کاغذ دیواری نصب شود، دارای رنگ تیره تری باشد. سعی کنید دیواری را برای کاغذ دیواری انتخاب کنید که دیواری کانونی سالن پذیرایی باشد. انتخاب کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون می‌تواند بهترین گزینه باشد.

بهترین طرح برای کاغذ دیواری پذیرایی کوچک

یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای فضاهای کوچک طرح و نقشی است که بر روی کاغذ دیواری‌ها حک شده است. خوب است بدانید که کاغذ دیواری با طرح‌های درشت، بزرگ و شلوغ فضا را کوچک تر جلوه می‌دهند زیرا به چشم ما بزرگ دیده می‌شوند اما کاغذ دیواری‌هایی با طرح‌های ساده، مینیمال و کوچک باعث عمق دادن به فضا می‌شوند و سالن پذیرایی بزرگ تر دیده می‌شود.

اگر صرفا سالن پذیرایی کوچک و نقلی دارید با ارتفاع متعادل برای اینکه فضا از طول عریض تر دیده شود می‌توانید از کاغذ دیواری با طرح‌های افقی استفاده کنید. اما اگر فضا دارای سقف کوتاهی نیز است باید از کاغذ دیواری با طرح‌های عمودی استفاده کنید تا ارتفاع پذیرایی بلندتر دیده شود.

جمع بندی :

در این مقاله به بررسی نکات خرید انواع کاغذ دیواری برای خانه های کوچک پرداختیم تا بتوانید بهترین دکوراسیون را ایجاد کنید. فروشگاه راگاکالا عرضه کننده بهترین و با کیفیت ترین کاغذدیواری است.