انتخاب کاغذ دیواری پشت چسب دار برای ادارات کار بسیار دشواری است. زیرا باید مطابق با نوع کار و فضای موجود نصب کاغذ دیواری صورت گیرد. معمولا برای انتخاب کاغذ دیواری محیط اداری از کاغذ دیواری ساده با رنگ شاد استفاده می کنند. راگا کالا با تنوع کاغذ دیواری برای منازل و محل کار شما انتخاب را ساده تر کرده است.  در ادامه این مقاله به بررسی طرح کاغذ دیواری پشت چسب دار اداری می پردازیم.

انتخاب کاغذ دیواری برای دفتر کار :

برای طراحی و دکوراسیون دفتر عموما افراد به دنبال کاغذ دیواری ساده با رنگ های متنوع هستند  و به ندرت از طرح های گلدار استفاده می کنند. محبوب ترین طرح کاغذ دیواری برای دفتر کار چهار خانه ، شطرنجی ، راه راه ، و خطوط مورب هندسی و خمیده است.  که هر کدام از این طرح ها بستگی به فضای موجود و شغلی که انجام می دهید دارد.

بهترین طرح برای کاغذ دیواری شرکت :

البته علاوه بر طرح کاغذ دیواری دفتر کار، رنگ آن نیز بسیار اهمیت دارد چرا که شما زمان زیادی را در دفتر کارتان سپری می کنید و عموما افراد در اغلب اوقات روزهای پر تنش کاری را تجربه می کنند، لازم است نسبت به انتخاب رنگ کاغذ دیواری برای اتاق کارتان و سایر همکاران تان دقت و توجه کافی به خرج دهید. برای انتخاب رنگ مناسب کاغذ دیواری پشت چسب دار شرکت باید از رنگ‌های روشن یا خنثی هستند، مخصوصا رنگ‌هایی که باعث ایجاد حس نشاط و امید در افراد باشند برای محیط‌ های کاری که پر تنش بیشتر توصیه شده است، اگر محیط کارتان قدیمی و کسل کننده است قطعا استفاده از کاغذ دیواری‌های ساده و تگ رنگ می توانند به محیط کارتان روح و جانی تازه بخشند.

ادامه مطلب
تفاوت برچسب کابینت و برچسب دیوار چیست ؟

کاغذ دیواری برای شرکت های ساختمانی :

اگر شما در امور ساخت و ساز مشغول به کار هستید و شرکتی برای این کار دارید استفاده از کاغذ دیواری دفتر کار با طرح‌ های هندسی و یا طرح‌ هایی مشابه آن با رنگ‌ های سفید، طوسی و مشکی برای شما بسیار مناسب خواهد بود؛ همچنین می توانید برای طراحی اتاق کار طراحان و مهندسان شرکت خود به جای این نوع کاغذ دیواری از کاغذ دیواری گلدار استفاده می کنند.

طرح کاغذ دیواری برای فضاهای اداری :

مسلما وقتی همه قسمت‌ های اتاق از نظر هارمونی رنگ با یکدیگر مطابق باشند وجه دیگری به فضای اتاق خواهند داد و این توازن رنگ می تواند حاکی از نظم، انضباط و اعتدال فکر شما باشد و اگر شما مدیری عالی رتبه هستید و دوست دارید اتاق کارتان را خیلی شیک و لاکچری طراحی کنید.

 می توانید در کنار مبلمان و سرویس‌ های اداری اتاق کارتان از کفپوش پارکت لمینت، کاغذ دیواری و آینه دکوراتیو هم استفاده کنید تا به اتاق کارتان عظمت خاصی ببخشید. البته برخی از مدیران و مخصوصا در شرکت‌ های استارت آپی، مدیران ترجیح می دهند تا اتاق کار خود را مشابه اتاق کار سایر همکاران خود طراحی کنند و اصل کار را بر مبنای ساده زیستی می گذارند.

انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای محیط کار چه نکاتی دارد ؟

1 متراژ محل کار:

برای انتخابکاغذ دیواری باید به متراژ محل کار توجه داشته باشید اگر محیط بزرگی دارید از کاغذدیواری رنگ تیره استفاده کنید ولی اگر محیط کوچکی دارید از کاغذ دیواری رنگ روشن استفاده کنید که فضا را بزرگ تر نشان دهد.  برای اطلاعات بیشتر درخصوص انتخاب رنگ کاغذ دیواری به مقاله روانشناسی رنگ کاغذ دیواری پشت چسب دار که  در وبسایت راگا کالا قرار داده شده مراجعه کنید.

ادامه مطلب
کاغذ دیواری پشت چسب دار مدرن چیست ؟

2 توجه به نور محیط :

اگر محیط کار شما نور کمی دارد ازنصب کاغذ دیواری های رنگ تیره و طرح شلوغ خودداری کنید زیرا هم محیط را تیره تر و هم کوچک تر نشان میدهد پس سعی کنید در وجود نور کم محیط  اگر کاغذ دیواری ساده و رنگ روشن استفاده کنید.

3 ابعاد محیط :

برای محیط هایی که دیوار کوتاه وسقف کوتاهی دارند از کاغذ دیواری راه راه عمود استفاده کنید و برای دیوار های عریض از کاغذ دیواری با طرح و خطوط افقی استفاده کنید.

قیمت کاغذ دیواری دفتر کار چقدر است؟

قیمت خرید و فروش انواع کاغذ دیواری دفتر کار در سال جدید بسته به نوع جنس و کیفیت و همچنین متراژ فضای اتاقی که تصمیم به نصب کاغذ دیواری را دارید تعیین و برآورد می گردد و مسلما طرح و رنگ کاغذ دیواری بر روی قیمت آن تاثیری نخواهد داشت.

اما وجود یکسری از ویژگی ها به شدت می تواند بر روی میزان قیمت تاثیر گذار باشند و طبیعتا کاغذ دیواری ضد آب قیمت بیشتری نسبت به سایر انواع کاغذ دیواری خواهد داشت اما در عوض مقاومت و طول عمر بیشتری خواهد داشت؛ بدین طریق شما با یک بار هزینه و نگهداری درست از آن تا سال‌های متمادی از تهیه مجدد کاغذ دیواری برای دفترکارتان بی نیاز خواهید بود. اما فروشگاه راگا کالا با ارائه بهترین کیفیت کاغذ دیواری پشت چسب دار برای ادارات و بهترین قیمت توانسته مشتریان زیادی به خود جلب کند.