برچسب کاشی طرح سنگ مدل RA23

برچسب دیوار طرح سنگ یکی از انواع کاغذ دیواری است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. طرح سنگ این کاغذ دیواری بسیار طبیعی است و از فاصله چند متری دقیقا مثل سنگ طبیعی است . راگا کالا با تنوع زیاد برچسب دیوار طرح سنگ می تواند برای هر نوع سلیقه طرح کاغذ دیواری را به طور رایگان به سراسر ایران ارسال کند .

انواع طرح برچسب دیوار طرح سنگ :

کاغذ دیواری مدل سنگ جز کاغذ دیواری های طبیعی به حساب می آید و مانند سایر کاغذ دیواری ها دارای رنگ و طرح متنوع است. اکثر کاغذ دیواری های طرح سنگ، سه بعدی است. به این معنا که از فاصله چند متری کاملا برجسته و دقیقا مانند سنگ طبیعی به نظر می رسد. کاغذ دیواری های سه بعدی طرح سنگ در طرح های مختلف مانند انواع سنگ آنتیک، سنگ آنتیک حصیری، سنگ های مربعی شکل، قلوه سنگ، سنگ ویلا و آجر وجود دارد.
از کاغذ دیواری های طرح سنگ آنتیک در دیوار پشت تلویزیون، لابی، نهارخوری، بالای شمینه، ویلا و آشپزخانه به کار می رود. کاغذ دیواری با طرح سنگ های بزرگ تر مانند سنگ قلوه و سنگ ویلا بیشتر برای دیوار سالن بزرگ در ویلاها استفاده می شودهمچنین کاغذ دیواری با طرح آجر نیز در گروه کاغذ دیواری سه بعدی سنگ قرار می گیرد که بر حسب سلیقه افراد در منازل و دفاتر اداری استفاده می شودگروه دیگری از کاغذ دیواری های طرح سنگ، سه بعدی نیست و مانند سنگ طبیعی ولی بدون برجستگی به نظر می رسد. این طرح ها شامل کاغذ دیواری سنگ ریزه، سنگ بزرگ تراش داده شده و آجرهای دو بعدی می شود.

ادامه مطلب
آشنایی با روانشناسی رنگ در کاغذ دیواری پشت چسب دار

از برچسب دیوار طرح سنگ در کجا استفاده می شود؟

کاغذ دیواری طرح سنگ یکی از زیباترین مدل های کاغذ دیواری است که به دلیل زیبایی و طبیعی بودن آن، کاربردهای بسیار متنوعی دارد. این طرح کاغذ دیواری در فضاهای مسکونی، اداری و تجاری کاربرد خاص خود را دارد.

LCD دیوار پشت تلویزیون

یکی از دیوارهای مناسب برای نصب کاغذ دیواری سنگ، دیوار پشت تلویزیون است. دیواری که LCD روی آن نصب شده یا میز تلویزیون جلوی آن قرار دارد، گزینه ای عالی برای نصب کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ به خصوص به رنگ روشن است. این مدل کاغذ دیواری فضا را زنده کرده و به دیوار بعد و عمق می دهد.

بالای شومینه

در بسیاری از خانه های ایرانی هنوز شومینه های گچی و آجری وجود دارد که اتفاقا نقش مهمی در زیبایی دکوراسیون داخلی فضا دارد. کاغذ دیواری طرح سنگ دکور طبیعی شمینه را حفظ کرده و به دلیل سه بعدی بودن، جلوه آنرا دوچندان می کند. از کاغذ دیواری با طرح سنگ بزرگ و به رنگ های تند و تیره برای این منظور استفاده می شود.
آشپزخانه
یکی از فضاهایی که دکور کردن آن به شکل طبیعی تاثیر زیادی در زیبایی و ایجاد هیجان محیط دارد، آشپزخانه است. کاربرد کاغذ دیواری در آشپزخانه به طور مفصل در مقاله ای دیگر توضیح داده شده است. در آشپزخانه معمولا دیوار روبروی کابینت ها را که از سینک و اجاق گاز دور است، کاغذ دیواری نصب می کنند. رنگ کاغذ دیواری طرح سنگ در آشپزخانه بستگی به رنگ کابینت ها و کف دارد.

ادامه مطلب
تفاوت برچسب کابینت و برچسب دیوار چیست ؟

ویلا

در دکوراسیون داخلی ویلا معمولا سعی می شود از عناصر طبیعی زیاد استفاده شود. پارکت لمینت طرح چوب، دیوارهای سنگی و سقف های چوبی از عناصر رایج معماری داخلی ویلا است. به همین دلیل کاغذ دیواری طرح سنگ نیز بر دیوار ویلا زیبا دیده می شود. ویلا معمولا سقف بلند و سالن بزرگ دارد و به همین دلیل حق انتخاب طرح کاغذ دیواری وسیع است. کاغذ دیواری هایی با طرح سنگ های درشت و با رنگ های مختلف و متضاد گزینه های خوبی برای ویلا است.

ورودی خانه و پشت جاکفشی و کمد

اکثر خانه ها و آپارتمان های امروزی فضایی مجزا در قسمت ورودی دارند که برای تعویض لباس و قرار دادن کفش است. در این قسمت معمولا یک آینه، کمد و جاکفشی قرار میگیرد. رنگ سفید یا قهوه ای تیره رنگ های متداول برای کمد و جاکفشی است. یک مدل کاغذ دیواری مناسب برای قسمت ورودی کاغذ دیواری طرح سنگ است که از همان ابتدا دید خانه را زیبا و جذاب می کند. بر حسب رنگ کمد، کاغذ دیواری را می توان بسیار روشن یا تیره انتخاب کرد. آنچه مهم است حس طبیعی بودن و سه بعدی بودن دیوارهاست که این نوع کاغذ دیواری بیش از هر طرح کاغذدیواری دیگر آنرا بوجود می آرود.

چرا کاغذ دیواری طرح سنگ انتخاب بهتری نسبت به سنگ طبیعی است؟

یکی از توصیه های معماران داخلی به کار بردن برچسب دیوار طرح سنگ در بسیاری فضاهاست . استفاده از این طرح کاغذدیواری به جای سنگ طبیعی یا سنگ آنتیک دلایل متعددی دارد که در اینجا به چند مورد اشاره می کنیم:

نصب آسان کاغذ دیواری
نصب سنگ آنتیک و اساسا هر سنگ طبیعی بر روی دیوار داخلی ساختمان بسیار سخت، زمان بر و پر سروصدا است. سنگ نیاز به برش و چسباندن آن روی دیوار نیاز به چسب بسیار قوی دارد. درحالیکه نصب کاغذ دیواری برای یک دیوار حدود 20 مترمربع، کمتر از یک ساعت وقت می گیرد. نصب کاغذ دیواری صدا یا بو ندارد و حتی می توان آنرا در خانه های مبله که ابزار و وسایل چیده شده است، نصب کرد.
قیمت کم کاغذ دیواری
مطمئنا هزینه از مواردی است که هر فرد برای انجام دکوراسیون آنرا در نظر می گیرد. هزینه خرید و نصب کاغذ دیواری با بهترین کیفیت کمتر از نصف قسمت سنگ آنتیک است. به همین دلیل استفاده از کاغذ دیواری طرح سنگ به جای سنگ می تواند هزینه های دکوراسیون داخلی را به میزان چشمگیری کاهش دهد.

ادامه مطلب
انواع کاغذ دیواری پشت چسب دار

امکان تعویض و تغییر کاغذ دیواری
وقتی دیواری از سنگ پوشیده شده است، تعویض آن با سنگ یا نمایی دیگر مستلزم کندن سنگ از روی دیوار است که یک پروژه کوچک ساختمانی به حساب می آید. اما کاغذ دیواری به راحتی قابل جدا کردن از دیوار است و پس از جدا شدن هیچ اثری روی دیوار به جا نمی گذارد و می توان دیوار را رنگ کرد یا کاغذدیواری دیگری روی آن نصب نمود.
شستشوی آسان کاغذ دیواری
اگر کاغذ دیواری مرغوب و قابل شستشو استفاده کنید، با یک دستمال نمناک و یا اسفنج و مواد شوینده قابل تمیز کردن است. این درحالی است که تمیز کردن سنگ با وجود برجستگی ها و لبه های تیز آن بسیار سخت است.