کاغذ دیواری مدل RA529

کاغذ دیواری کلاسیک و کاغذ دیواری راه راه در طرح آن باهم تفاوت های زیادی دارند . طرح کاغذ دیواری کلاسیک معم.لا بر محور خطوط و تقش خنثی به شکل متقارن و منظم تکرار میشود . و طرح تیز ندارد و بر پایخ انحنا است . رنگ های طرح کاغذ دیواری کلاسیک معمولا خنثی است مانند بژ ، خاکستری ولی در طرح کاغذ دیواری راه راه خطوط راه راه و رنگ های ختثی و هم رنگ های روشن استفاده میشود . برای خرید کاغذ دیواری باید به محل نصب کاغذ دیواری آن توجه کنید.

کاغذ دیواری مدرن :

کاغذ دیواری مدرن به کاغذ دیواری ‌هایی با الگوهای مختلف هندسی و طرح‌ های انتزاعی اشاره دارد که در رنگ‌های متنوعی ارائه می‌شوندطرح‌های کاغذ دیواری مدرن امروزه آنقدر خلاقانه هستند که میتوان آن ها را تابلوهای هنری‌ای در ابعاد بزرگ دانست. کاغذ دیواری مدرن برای افرادی که مایلند فضایی خاص و متفاوت را خلق کنند، از بهترین گزینه‌ها محسوب می‌شودکاغذ دیواری مدرن به سبب تنوع بسیار در طرح و رنگ کاربرد زیادی در فضاهای خانگی بخصوص روی دیوار پشت TV دارد. همچنین دربسیاری از فضاهای اداری، آموزشی و فروشگاهی نیز استفاده می شوند.

کاغذ دیواری راه‌راه

کاغذ دیواری راه راه یکی از بهترین مکمل های کاغذ دیواری های کلاسیک، مدرن و گلدار است و در بیشتر محیط ها می تواند در کنار بقیه طرح های کاغذ دیواری هارمونی خوبی را ایجاد نماید.
کاغذ دیواری راه‌راه را می‌توان افقی یا عمودی نصب کرد و فضایی جذاب آفرید. این طرح می‌تواند با ایجاد خطای دید، به افزایش ارتفاع در اتاق ‌هایی با سقف کوتاه و افزایش عرض و در نتیجه بزرگ‌تر نشان دادن فضا در اتاق‌هایی با سقف بلند کمک کند.

ادامه مطلب
بهترین فروشگاه کاغذ دیواری پشت چسب دار کجاس ؟

کاغذ دیواری طرح کلاسیک

کاغذ دیواری طرح کلاسیک یکی از رایج‌ترین و باقدمت‌ترین نوع و طرح کاغذ دیواری است که طرفداران بسیار زیادی دارد و کاغذ دیواری طرح کلاسیک آن دارای انواع مدل‌ها و رنگ‌های مختلف و متنوع می‌باشد. افرادی که سبک دکوراسیون داخلی و یا مبلمان منزل آن‌ها از نوع کلاسیک می‌باشد، قطعاً کاغذ دیواری طرح کلاسیک برای منزل آن‌ها بهترین انتخاب به حساب می‌آید. کاغذ دیواری طرح کلاسیک می‌تواند زیبایی و جذابیت چشم‌گیری را به فضا ببخشد و طرح‌های سیک و لاکچری آن باعث می‌شود تا کاغذ دیواری طرح کلاسیک در اصل برای بیشتر منازل مناسب باشد.
کاغذ دیواری‌های طرح کلاسیک معمولاً دارای طرح‌های پر نقش و نگار و اشکال قدیمی و باشکوه است که ممکن است به کلی یادآور دوران گذشته باشند و طرح آن باشکوه و تجملی باشد. این مدل کاغذ دیواری‌ها معمولاً دارای طرح‌های ظریف و پرنقش و نگار هستند و دارای تنوع رنگ و طرح بسیاری می‌باشند که هر شخص می‌تواند به راحتی با توجه به مبلمان، اکسسوری و دیگر لوازم منزل خود به انتخاب بهترین و مناسب‌ترین طرح بپردازد.کاغذ دیواری کلاسیک معمولا در هتل ها و رستوران ها قابل اجرا است .