کاغذ دیواری مدل RA543

برچسب دیوار طرح آجر گزینه بسیار خوبی برای آشپزخانه ، اتاق ، پذیرایی و حتی حمام و کفپوش اتاق است.  دیوارپوش طرح آجر به دلیل تنوع در رنگ برای همه مکان ها گزینه بسیار خوبی است. شما میتوانید برای خرید برچسب طرح آجر به فروشگاه اینترنتی راگاکالا مراجعه کنید و برچسب دیوار طرح آجر خود را با ارسال رایگان به تمام نقاط ایران انتخاب کنید. در این مقاله انواع مکان هایی که دیوارپوش طرح آجر در آن ها استفاده میشود را بررسی میکنیم.

برچسب دیواری طرح آجر برای آشپزخانه :

برچسب دیواری طرح آجر برای آشپزخانه مکانی دنج و گرم را ایجاد می کند و فضایی لوکس برای دیگر لوازم آشپزخانه ایجاد می کند. دیوارپوش طرح آجر نمای کلاسیک به خانه میدهد. ولی چون آشپزخانه محل پخت غذا و شستشو ظروف است دیوار پوش طرح آجر بیشتر درمعرض رطوبت و گرما قرار دارد به همین دلیل طول عمر کم تری دارد و گزینه مناسبی برای آشپزخانه نیست.

برچسب دیوار طرح آجر

برچسب دیواری طرح آجر برای حمام :

برچسب دیواری طرح آجر برای حمام یک ایده نو برای دکوراسیون داخلی است. امروزه برچسب دیواری طرح آجر با کیفیت بالایی تولید میشود که نیاز نیست نگران مرطوب بودن حمام باشیذ زیرا این نوع برچسب دیواری که در راگاکالا موجود است در برابر آب و رطوبت بسیار مقاوم است پس با خیال راحت فضایی زیبا و گرم برای حمام خود اجرا کنید. برچسب دیواری طرح آجر علاوه بر زیبایی دکوراسیون حمام ناهمواری ، گوشه های تیز کاشی ، و بافت آسیب دیده را می پوشاند. خوبی دیوارهای آجری این است که با محدوده وسیعی از طرح ها و استایل ها هماهنگ می شوند و با اجرا کردن درست و بی نقض کار، براحتی می توانند در دکوراسیون حمام نیز مورد استفاده قرار بگیرند. راه های بسیار زیادی برای آوردن دیوارهای آجری به دکوراسیون حمام وجود دارد، در حالی که بعضی ها ممکن است ترجیح بدهند اطراف خود را با بافت های آجری پر کنند بعضی دیگر هم به مقدار کم، بصورت تاکیدی در دکوراسیون راضی هستند و آنرا مناسب تر می دانند.

ادامه مطلب
دکوراسیون مدرن بابرچسب دیوار طرح سنگ

برچسب دیواری طرح آجر برای اتاق خواب :

اتاق خواب باید محلی ارام بخش  باشد تا به راحتی افراد در آن استراحت کنند. تزئینات داخلی اتاق خواب اهمیت زیادی دارد دیوارپوش طرح آجر گزینه بسیار خوبی برای اتاق خواب است.  برچسب دیوار طرح آجر تنوع زیادی دارد و در انواع طرح ساده و سه بعدی موجود است برای این که دکوراسیون اتاق جلوه زیبا تری داشته باشد میتوانید یک دیوار را از برچسب طرح آجر استفاده کنید. برچسب دیواری طرح اجر گزینه بسیار راحت و ارزان برای تغیر دکوراسیون است.

 

برچسب دیواری طرح اجر برای کفپوش :

کفپوش های آجری در حیاط هایی که فضای سبز زیادی در اطراف خود دارند بهترین ترکیب را خواهند داشت. اگر در حیاط منزلتان باغچه هایی پر از گیاهان سرسبز و گل های رنگارنگ دارید شک نکنید آجر برای پوشش کف حیاط بهترین انتخاب خواهد بود. حیاط پوشانده شده با آجر بهترین ترکیب را از لحاظ زیبایی با مبلمانی به سبک کلاسیک دارند. بنابراین اگر قصد استفاده از میز و صندلی راحتی برای فضای خارجی خانه را دارید و از طرفی از کفپوش های آجری استفاده می کنید، انتخاب مبلمانی با طرح های دایروی، گرد و منحنی شکل زیباترین دکوراسیون را در حیاط خانه شما بوجود خواهد آورد.

استفاده از کفپوش آجری حیاط می تواند حالت طبیعی بودن و پیوسته بودن با طبیعت، گیاهان و خاک را بیشتر نشان دهد تا استفاده از کفپوش هایی مانند موزاییک و… . این آجرها به سبب رنگ بسیار زیبا و گرم خود به شدت حسی دوست داشتنی چه در زمان نگاه کردن به آنها و چه در زمان نشستن و راه رفتن روی آنها القا می کنند.

ادامه مطلب
انواع کاغذ دیواری مناسب سقف ، طرح 2022

جمع بندی :

تنوع برچسب دیوارطرح آجر بسیار زیاد و در مکان های زیادی مانند آشپزخانه ، اتاق ، حمام و کفپوش حیاط نیز استفاده میشود. تنها با رعایت چند نکته مانند کیفیت و طرح و رنگ گیتوانید یک دکوراسیون شیک و خاص در منزل خود ایجاد کنید.