کاغذ دیواری مدل RA510

برچسب دیواری مدل دخترانه در انواع طرح ها مانند پرنسسی ، دختر توت فرنگی ، باب اسفنجی و .. موجود است. برچسب دیواری به دلیل نصب آسان مورد محبوبیت زیادی دارد. برای خرید برچسب دیواری مدل دخترانه میتوانید به سایت راگا کالا مراجعه کنید.

 

ویژگی های برچسب دیواری مدل دخترانه :

  • برچسب دیواری با کیفیت قابلیت شستشو و دستمال کشیدن را دارد.
  • برچسب دیواری به خوبی لکه های سطوح دیوار و آسیب دیدگی دیوار را می پوشاند.
  • برچسب دیواری تنوع زیادی در طرح و رنگ دارد.
  • به دلیل نصب راحت برچسب دیواری نیاز به مهارت زیادی ندارد.

انواع طرح برچسب دیواری مدل دخترانه :

طرح های برچسب دیواری مدل دخترانه بیشتر به صورت پرنسسی ، کارتونی ، باب اسفنجی ، دختر توت فرنگی و .. است. برچسب دیواری اتاق کودک در طرح های گوناگون وجود دارند رنگی، کارتونی، اشکال هندسی، حیوانات بامزه یا استیکرهایی که به منظور اندازه گیری قد کودک و گرافیکی، مفهومی‌و سنتی برای نوجوانان گزینه های مناسبی برای استفاده در اتاق کودک و نوجوانان هستند. می‌توانید از استیکرهای ریز و ساده برای کل دیوارها با پس زمینه تک رنگ استفاده کنید، یا از برچسب دیواری درشت و پر طرح برای یک دیوار استفاده کنید.

نکات مهم قبل از خرید برچسب دیواری :

کودکان سرشار از روحیات و عواطف هستند و فراهم کردن محیطی جذاب و دل‌نشین در رشد آن‌ها تأثیر مستقیم خواهد داشتبرچسب دیواری یکی از تزییناتی است که در انتخاب آن باید دقت لازم را داشت. طرح برچسب دیواری باید متناسب با سن کودک باشد. برچسب دیواری اتاق کودک دخترانه با برچسب دیواری اتاق کودک پسرانه متفاوت است دختران و یا پسران نیازمند بکار بردن طرح های مناسب خود هستند.

ادامه مطلب
برچسب دیوار طرح آجر مناسب چه مکان هایی است؟

 

در خرید برچسب دیواری اتاق کودک باید سلیقه کودک هم در نظر گرفته شود و طرحی انتخاب شود که او نیز می‌پسندد. برچسب دیواری کم هزینه هستند به همین دلیل کمک گرفتن از سلیقه کودک در انتخاب  برچسب دیواری دیواری از نظر اقتصادی ضرری به شما نمی‌رساند. می‌توانید با هزینه اندکی در طول سال چند بار برچسب دیواری اتاق را تعویض کنید. حتی کودکان می‌توانند خودشان  برچسب دیواری را بنا به سلیقه به دیوار نصب کنند. با این کار خلاقیت آن‌ها نیز افزایش می‌یابد.

قبل از خرید استیکرهای دیواری باید مشخص کنید که قرار است استیکر را در کدام محل نصب کنید. با دانستن مکان نصب راحت تر می‌توانید مدل نهایی مناسب با فضا را انتخاب کنید. مدل های زیادی از استیکرها وجود دارند که قطعاً بروی همه مکان های خانه زیبا نخواهند بود.

میزان فضایی است که بر روی دیوار در اختیار دارید را در نظر بگیرید. قیمت برچسب دیواری با توجه به اندازه فرق می‌کنند و طبعاً هرچه اندازه بزرگ تر باشد قیمت آن‌ها هم بیشتر خواهد شد. سعی کنید از انتخاب مدل هایی که برای فضا خیلی کوچک یا خیلی بزرگ هستند خودداری کنید تا دکوراسیونی هماهنگ داشته باشید.

برای خرید باید محل مناسب برای خرید یا چاپ  برچسب دیواری اتاق کودک را بشناسید. جنس و کیفیت استیکر در ماندگاری آن تأثیر مستقیم دارد. نوع چاپ هم روی کیفیت نهایی  برچسب دیواری اتاق کودک مؤثر است. اگر  برچسب دیواری را سفارش می‌دهید، بهترین کیفیت چاپ و رزولوشن را درخواست دهید.

مزیت برچسب دیواری :

نصب آسان :

در مقاله قبلی که در وبسایت راگا کالا منتشر شد باعنوان چگونه برچسب کابینت را بر روی دیوار نصب کنیم به طور کامل درباره نصب آسان و سریع برچسب دیواری توضیح داده شد با مراجعه با این مقاله آگاهی کامل درباره چگونگی نصب برچسب دیواری پیدا کنید.

ادامه مطلب
انواع کاغذ دیواری طرح پسرانه 2022

 

کیفیت برچسب دیواری :

برچسب دیواری چون از جنس pvc  است بسیار با کیفیت و قابل شستشو است و به خوبی با مواد شوینده تمیز میشود.

برچسب دیواری قابلیت سفارش را دارد :

طرح برچسب دیواری را میتوانید مطابق با سلیقه کودک خود سفارش دهید و از انواع طرح ها و رنگ استفاده کنید.

جمع بندی :

برچسب دیواری مدل دخترانه به دلیل تنوع بالا برای هر نوع سلیقه در فروشگاه راگا کالا موجود است و تنها با مراجعه به وبسایت راگاکالا میتوانید با ارسال رایگان به تمام نقاط ایران برچسب دیواری مدل دخترانه را برای کودک خود سفارش دهید.