کاغذ دیواری مدل RA571

برای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی باید به چند نکته توجه دشته باشید مانند طرح کاغذ دیواری ، طرح مبلمان ، که مبلمان ساده است یا طرح دار ، ومدل پذیرایی بستگی دارد. راگا کالا با انواع کاغذ دیواری پذیرایی در انواع طرح ها و رنگ ها موجود است که می توانید با ارسال رایگان خرید کاغذ دیواری خود را با هر سلیقه ای انتخاب کنید.

انتخاب رنگ کاغذ دیواری :

برای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی باید نوعی از کاغذ دیواری را انتخاب کنید که با سایر اجزا پذیرایی هماهنگی داشته باشد. اگر پذیرایی شما به سبک مدرن است باید کاغذ دیواری مدرن استفاده کنید در غیر این صورت پذیرایی شما آشفته به نظر میرسد. برای این که طرح و رنگ کاغذ دیواری را به درستی انتخاب کنید بهتر است با کسی که در زمینه دکوراسیون تجربه دارد مشورت کنید.
کاغذ دیواری کلاسیک :
کاغذ دیواری کلاسیک دارای طرح و رنگ مختلفی است که دارای نقوش اسلیمی است. باید به این نکته توجه داشته باشید که طرحی را انتخاب کنید که به فضای پذیرایی شما بیاید و طرح شلوغی را انتخاب نکنید که فضا را شلوغ کند. برای این منظور بهتر است که از کاغذ دیواری کلاسیک استفاده کنید.
مکمل کاغذ دیواری :
برای این که انتخاب کاغذ دیواری به درستی انجام شود بهتر است که از مکمل کاغذ دیواری استفاده کنید تا فضای زیبایی ایجاد شود. ممکن است که دونوع کاغذ دیواری در ظاهر شباهتی به هم نداشته باشند اما در کنار هم مکمل خوبی باشند. بهتر است که کاغذ دیواری که نقوش خیلی شلوغی دارد برای قسمتی از پذیرایی انتخاب کنید که وسایل کمتری وجود دارد تا فضای شلوغی ایجاد نشود.
طرح و رنگ کاغذ دیواری :
اگر دیوار پذیرایی شما کوتاه است بهتر است که از کاغذ دیواری هایی استفاده کنیدکه دارای خطوط عمودی باشد تا ارتفاع دیوار بیشتر نشان داده شود همچنین اگر نقش های افقی در کنار کاغذ دیواری استفاده شود باعث ایجاد فضایی پویا میشود. برای این که فضایی آرام در پذیرایی ایجاد کنید بهتر است که از طرح و رنگ ملایم استفاده کنید. اگر پذیرایی شما کوچک است کاغذ دیواری روشن بهتر است تا فضا باز تر به نظر برسد و فضای گرم و صمیمی را با کاغذ دیواری گرم ایجاد کنید.
کاغذ دیواری مدرن برای پذیرایی:
کاغذ دیواری مدرن دارای طرح و رنگ ساده است. انتخاب کاغذ دیواری ساده برای پذیرایی باعث میشود دست شما برای تغیر دکوراسیون منزل باز باشد.
هماهنگی کاغذ دیواری با کفپوش پذیرایی :
همان طور که در مقاله های قبلی راگا کالا اشاره کردیم کاغذ دیواری باید با کفپوش و سایر اجزا منزل هماهنگ باشد. تناسب کاغذ دیواری با کفپوش بسار مهم است رنگ و نقش و طرح کاغذ دیواری باید متناسب با کفپوش باشد تا جلوه زیبایی به پذیرایی بدهد.
ترکیب کاغذ دیواری و رنگ
هیچ وقت کاملا خودتان را درگیر قوانین و اصول نکنید و از خلاقت و سلیقه خودتان هم برای خانه کمک بگیرید. مثلا لازم نیست که حتماً فقط از یکی از نمونه های کاغذ دیواری یا رنگ در خانه خود استفاده کنید و شما این شانس را دارید که هم از کاغذ دیواری در خانه خود استفاده کنید و هم از رنگ، و از آنها به صورت ترکیبی استفاده کنید. ولی توجه داشته باشید که ترکیب کردن آنها یه مقدار هوشمندی نیاز دارد و بهتر است که از یک طراح و معمار داخلی مشورت بگیرید.

ادامه مطلب
طرح مناسب کاغذ دیواری پشت چسب دار برای ادارات

ست کردن مبلمان با دیوار با کاغذ دیواری

همانطور که گفتیم کاغذدیواری ها انواع متفاوتی دارند و شما با توجه به اینکه قرار است دکوراسیون خانه تان مدرن یا کلاسیک باشد نمونه مد نظر خود را انتخاب می کنید. البته اگر از بین گزینه‌های مختلف کاغذ دیواری ای را انتخاب کردید که به سبک کلاسیک بیشتر نزدیک بود لازم نیست که حتماً از مبل کلاسیک استفاده کنید و می توانید از مبل های چستر فیلد در این مورد استفاده کنید زیرا در هر صورت چیزی که تعیین کننده وسایل خانه شماست سلیقه خود شماست و سعی کنید از وسایلی در خانه استفاده کنید که از دیدن آنها لذت ببرید.