برچسب کابینت طرح چوب مدل RA23
 
کاغذ دیواری مدل RA571

کاغذ دیواری پشت چسب دار یکی از جدید ترین کاغذ دیواری است که نیاز به چسب کاغذ دیواری ندارد. هزینه نصب کاغذ دیواری پشت چسب دار بسیار کم تر از هزینه نصب کاغذ دیواری است . در عین سادگی و کیفیت بالای کاغذ دیواری پشت چسب دار طرح های مختلفی مطالیق هر نوع سلیقه و برای هر نوع مکان اتاق ، پذیرایی ، و اشپزخانه در وبسایت راگا کالا موجود است . تنها کافی است با یک کلیک در وبسایت راگا کالا کاغذ دیواری پشت چسب دار خود را انتخاب کنید تا با ارسال رایگان در تمام نقاط کشور به دست شما برسد.

ویژگی های کاغذ دیواری پشت چسب دار :

کاغذ دیواری پشت چسب دار براقیت بیش از حد دارد و از محبوبیت کمتری نسبت به دیگر طرح های کاغذ دیواری برخوردار است . در واقع براقیت کاغذ دیواری پشت چسب دار نقص ان حسوب نمیشود بلکه افرادی که علاقه دارند کاغذ دیواری براق استفاده کنند ان را در سطح کابینت ، و یا سطوح قدیمی یا فرسوده کمد ها استفاده می کنند. کاغذ دیواری پشت چسب دار چون از جنس پی وی سی است در برابر خط و خش و گرما مقاومت خوبی دارد به همین دلیل در بیشتر فضا ها از کاغذ دیواری پشت چسب دار استفاده میشود.

انواع طرح و رنگ کاغذ دیواری پشت چسب دار :

کاغذ دیواری پشت چسب دار دارای طرح و رنگ های مختلفی است و مطالبق با هر نوع سلیقه ای وجود دارد . اغلب طرح های کاعذ دیواری پشت چسب دار به صورت سه بعدی و دو بعدی ، گل دار ، طرح چوب ، طرح اجر و .. است که در مقالات بعدی توضیحات تکمیلی و جداگانه ای درباره هریک از طرح های نام برده داده میشود. پر فروش ترین طرح کاغذ دیواری پشت چسب دار که طرح سه بعدی است از کاربرد و محبوبیت زیادی برخوردار است که از نظر هزینه نصب کاعذ دیواری بسیار به صرفه است به همین دلیل خود فرد نیز تنها با کمی دقت می تواند ان را نصب کند که از این نظر بسیار اقتصادی است .

ادامه مطلب
پر فروش ترین طرح کاغذ دیواری پشت چسب دار در ایران

کاربرد کاغذ دیواری پشت چسب دار :

کاربرد کاغذ دیواری پشت چسب دار می توان استفاده در دیوار ، کابینت ، برای پوشاندن دیوار پشت کتابخانه ، یا قفسه از کاغذ دیواری پشت چسب دار استفاده کرد . استفاده در روکش کابینت ها از پر کاربرد ترین کاغذ دیواری پشت چسب دار است که برای کابینت های قدیمی و رنگ و رورفته از کاغذ دیواری پشت چسب دار استفاده میشود که در هزینه ها هم صرفه جویی میشود .همچنین از کاغذ دیواری پشت چسب دار برای پوشاندن عیوب انواع درب کمد ، میز ، کتابخانه ، و بوفه استفاده میشود .

قیمت انواع کاغذ دیواری پشت چسب دار :

قیمت کاغذ دیواری پشت چسب دار نسبت به سایر کاغذ دیواری ها کم تر است . کاغذ دیواری پشت چسب دار در دو نوع قابل شستشو و غیر قابل شستشو موجود است که قیمت قابل شستشوان بیشتر است زیرا الودگی ها به راحتی از سطح ان پاک میشود . قیمت کاغذ دیواری پشت چسب دار به عوامل دیگری مانند ضخامت ان ، طرح  بستگی دارد .

سخن اخر :

امروزه طرح ها و کیفیت های مختلفی درباره انواع کاغذ دیواری پشت چسب دار در بازار موجود است. خرید کاغذ دیواری پشت چسب دار کار سختی نیست و خیلی راحت با جستجو در وبسایت راگا کالا می توانید کاغذ دیواری پشت چسب دار خود را برای فضای منزل خود انتخاب کنید .