کاغذ دیواری مدل RA595

کاغذ دیواری به طوری کلی به دو دسته تقسیم میشود که یا به صورت رولی و با چسب ترکیبی مایع تولید میشود و یا به صورت کاغذ دیواری پشت چسب دار در انواع طرح ساده و طرح سه بعدی در راگا کالا موجود است پوستر کاغذ دیواری که در آن تصویر واحدی وجود دارد و یا به عنوان سفارشی است جز دسته کاغذ دیواری سه بعدی قرار دارد و برای خرید کاغذ دیواری میتوانید به وبسایت راگا کالا مراجعه کنید تا با ارسال رایگان به تمام نقاط کاغذ دیواری دلخواهتان به دست شما برسد . در این مقاله انواع کاغذ دیواری پشت چسب دارسه بعدی را بررسی می کنیم.

کاغذ دیواری مدل RA563

 

انواع کاغذ دیواری پشت چسب دار سه بعدی :

کاغذ دیواری سه بعدی در انواع طرح سنگ ، گل ، و یا اشکال هندسی در ابعاد کوچک موجود است که در طول کاغذ دیواری تکرار میشود . انواع دیگری از طرح ها مانند ساحل ، جنگل ، گل که دارای تصویر واحدی است و در ابعاد بزرگ بر روی دیوار نصب میشود این دسته از کاغذ دیواری که در واقع پوستر دیواری است به دو دسته پوستر اماده و پوستر سفارشی  تقسیم میشود در هر دو پوستر واحد اندازه گیری متر مربع است که تکه های عمودی به ارتفاع دیوار در کنار یکدیگر قرار می گیرد و تشکیل یک شکل واحد را میدهد .

پوستر دیواری آماده دارای اندازه های استانداردی است که بصورت یک تکه، دو تکه، چهار تکه و هشت تکه عرضه می شوند که بر اساس ابعاد دیوار یکی از این محصولات را که اندازه یا بزرگتر از دیوارتان است را خریده و در هنگام نصب مقدار اضافه آن بریده می شود.

ادامه مطلب
کاغذ دیواری پشت چسب دار مدرن چیست ؟

پوستر دیواری سفارشی بر اساس اندازه دیوار شما چاپ و تولید می شود که اصولا بر روی کاغذ دیواری قابل شستشو با عرض یک متر توسط دستگاه تخصصی چاپ می شود و طول و عرض آن دقیقا به اندازه دیوار شماست و هیچ قسمتی از طرح بریده و ناقص نمی شود.

 

کاربرد کاغذ دیواری سه بعدی :

اتاق پذیرایی

برای تصویر زمینه اتاق نشیمن و پذیرایی باید با سبک دکوراسیون منزل هماهنگی داشته باشد. همچنین باید به رنگ مبلمان توجه کنید و کاغذ دیواری متناسب با ترکیب رنگ با آنها انتخاب کنید. کاغذ دیواری هایی با طرح شلوغ مناسب برای دکوراسیون و مبلمان بدون طراحی ساده هستند. هرج و مرج قابل مشاهده است.

اتاق خواب

کاغذ دیواری اتاق خواب باید رنگ روشن باشد. رنگ های گرم فضا را صمیمی تر می کنند و رنگ های روشن خواب راحت را مختل می کنند.

اتاق کودک

اگر قصد خرید کاغذ دیواری برای اتاق کودک پسرانه و دخترانه را دارید بهتر است متناسب با شخصیت های مورد علاقه کارتون کودک شما باشد یا انواع با طرح های پیچیده و کودکانه و رنگ های شاد یا ملایم.

اتاق کار

کاغذ دیواری هایی با رنگ های تیز یا گلدار و شلوغ برای مطالعه مناسب نیستند. این طرح ها توجه و حواس پرتی افراد را به خود جلب می کند. برای این فضا بهتر است طرح های ساده یا طرح های رسمی مانند راه راه یا طرح های ظریف هندسی را انتخاب کنید.

همچنین کاغذ دیواری هایی که طرح آنها به عنوان سایه روشن تلقی می شود یا بافت و طرح خاص خود را دارند برای یک اتاق یا دفتر مناسب هستند.

ادامه مطلب
تفاوت کاغذ دیواری کلاسیک و کاغذ دیواری مدرن با راه راه

خرید کاغذ دیواری سه بعدی چه نکاتی را باید رعایت کنیم ؟

توجه به کفپوش محل نصب

برای خانه هایی با کفپوش ساده ، از کاغذ دیواری سه بعدی گلدار یا با طرح ها و نقش های شلوغ استفاده کنید.

کفپوش های لمینت در طرح ها و رنگ های مختلف ، از الگوی ساده استفاده کنید تا زیبایی خانه خود را چند برابر کنید.

توجه به روحیات فردی

برای خرید کاغذ دیواری حتما به روحیات فردی اعضای خانواده توجه کنید

اگر افراد خانواده با شخصیت های مختلف هسند و به سرعت از همه چیز خسته می شوید ، پیشنهاد می کنیم از رنگ های ملایم که طرح و شکل ندارند و با هر نوع طرح و رنگی مطابقت دارند استفاده کنید.

زیرا استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی به روحیه و هماهنگی خاصی با اشیاء نیاز دارد. این کمی دشوار است و ممکن است بعد از مدتی خسته شوید.

هماهنگی رنگ کاغذ دیواری با دکوراسیون

توجه به رنگ مبلمان و فرش قبل از انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی ، عدم تطابق رنگ و نوع کاغذ دیواری با سایر مبلمان ، علاوه بر اینکه خانه نامرتب و کسل کننده به نظر می رسد ، حس سردرگمی در اعضای خانواده را ایجاد می کند. بنابراین حتما به هماهنگی رنگ توجه کنید.