کاغذ دیواری مدل RA595

کاغذ دیواری سقف امروزه بیشتر مورد استقبال مردم قرار گرفته است زیرا امروزه بیشتر به دکوراسیون خانه و زیبایی آن توجه میشود. انواع کاغذ دیواری مانند کاغذ دیواری ساده ، کاغذ دیواری سه بعدی ، کاغذ دیواری هندسی و… در بازار و فروشگاه راگا کالا موجود است که بهترین پیشنهاد برای کاغذ دیواری سقف در این فروشگاه با کیفیت بالا و تنوع کافی موجود است.

انواع کاغذ دیواری سقف :

یکی از راه های تغیر دکوراسیون و زیبایی در دکوراسیون داخلی انتخاب کاغذ دیواری برای سقف و دیوار منزل و یا محل کار است. امروزه طرح های زیبا و چشمگیری در کاغذ دیواری سقف مانند ساده ، گلدار ، سه بعدی و.. است.

کاغذ دیواری ساده :

برای تزیین سقف اغلب خانه‌ها دیزاین خاصی استفاده نمی‌شود و بیشتر به‌صورت سفید ساده طراحی می‌شود. نصب کاغذ دیواری سقف با طرح و رنگ‌های ساده می‌تواند تغییرات مثبتی را در فضای خانه ایجاد کند. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که ساده پسند بوده و طرح‌های شلوغ و خاص را برای پوشاندن سقف خانه خود دوست ندارید، طرح‌های ساده این نوع کاغذ دیواری متناسب با سلیقه شما خواهد بود. شما می‌توانید به‌جای استفاده از رنگ سفید ساده یکی از رنگ‎های ساده و متناسب با رنگ دیوار‌ها و یا طرح‌های خلوط و درعین‌حال شیک را انتخاب کرده و سقف خانه خود را با آن تزیین کرده و لذت ببرید.

کاغذ دیواری سه‌بعدی

کاغذ دیواری سه‌بعدی می‌تواند انتخاب بعدی شما برای سقف خانه باشد. طرح‌های متنوعی از کاغذ دیواری سقف سه‌بعدی موجود است که می‌توانید با توجه سقف به هر قسمت از خانه از آن استفاده کنید. به‌طور مثال اگر قصد دارید سقف اتاق‌خواب را با کاغذ دیواری بپوشانید طرح‌هایی مثل آسمان شب، کهکشان و ستاره‌ها و رنگ‌های تیره مناسب این فضا خواهند بود؛ و یا برای سقف اتاق نشیمن می‌توان از طرح‌هایی مانند مناظر گل و گیاه، پرنده و… استفاده نمود. برای سقف اتاق کودکان نیز طرح‌هایی مانند: بازی‌های رایانه‌ای، شخصیت‌های کارتونی و یا با توجه به پسر و دختر بودن استفاده از رنگ‌های آبی، سبز، صورتی و… را می‌توان به‌کاربرد. به‌طورکلی انتخاب هریک از طرح‌های موجود کاغذ دیواری سه‌بعدی به سلیقه شما بستگی دارد.

ادامه مطلب
انواع کاغذ دیواری طرح پسرانه 2022

کاغذ دیواری هندسی

یکی از بهترین طرح‌های کاغذ دیواری که می‌تواند برای سقف هم استفاده شود، طرح‌های کاغذ دیواری هندسی است. استفاده از طرح و شکل هندسی مخصوص دکوراسیون‌های مدرن است. اشکال هندسی به‌تنهایی می‌تواند تغییراتی چشم‌گیر در فضا ایجاد کند. خصوصاً اگر منطقه موردنظر به‌عنوان نقطه کانونی باشد تزئین آن با اشکال هندسی جلوه منحصربه‌فردی را به نمایش درمی‌آورد. خوشبختانه برای کاغذ دیواری سقف با اشکال هندسی، لوستر به‌عنوان یک نقطه کانونی عالی محسوب می‌شود. لوستر خود به‌تنهایی یکی از مهم‌ترین عناصر دکوراسیون داخلی است. در خانه‌های مدرنی که از لوسترهایی با حجم کم و ساده استفاده می‌شود، کاغذ دیواری اشکال هندسی با نورپردازی مناسب زیبایی مضاعفی را به سقف خانه می‌بخشد

کاغذ دیواری مدل RAGOLD

کاغذ دیواری گلدار :

این طرح کاغذ برای نقاط مختلف خانه قابل استفاده است. نوع ضد آب آن گزینه مناسبی برای نقاطی مانند آشپزخانه، حمام و سرویس های بهداشتی است. همچنین برای محل‌هایی مانند: رستوران‌ها و کافی شاپ که در معرض آلودگی قرار داشته و نیاز به شستشو دارند، می توان از کاغذ‌ دیواری ضدآب طرح گل‌دار برای پوشش سقف استفاده نمود. همچنین این نوع طرح مناسب فضاهایی با دکوراسیون سبک مدرن نیز می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع کاغذ دیواری میتوانید به مقاله ای که در وبسایت راگا کالا منتشر شده مراجعه کنید.

جمع بندی :

در این مقاله به برسی انواع کاغذ دیواری سقف پرداختیم برای خرید این نوع کاغذ دیواری باید مطابق با دکوراسیون ونزل و یا محیط کار خود طرح آن را انتخاب کنید. فروشگاه را گا کالا با کیفیت ترین و قیمت مناسب ترین کاغذ دیواری و برچسب کابینت را به سراسر کشور عرضه می کند.

ادامه مطلب
آشنایی با روانشناسی رنگ در کاغذ دیواری پشت چسب دار