برچسب دیواری کد RA827

کاغذ دیواری طرح پسرانه امروزه با تنواع زیادی که در بازار موجود است مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. اتاق خواب یکی از فضاهای مهم در دکوراسیون خانه است که شخصیت و سلیقه کودک را نشان میدهد معمولا برای خرید کاغذ دیواری طرح پسرانه از طرح های فانتزی ، کارتونی و کاغذ دیواری سه بعدی پسرانه استفاده میشود. فروشگاه راگا کالا باکیفیت ترین و متنوع ترین کاغذ دیواری طرح پسرانه را به شما ارائه می کند.

انواع طرح کاغذ دیواری پسرانه :

کاغذ دیواری طرح فوتبالی :

اتاق خواب پسرانه فوتبالی یکی از تصوراتی است که اکثر مردم از یک اتاق خواب پسرانه دارند. این سبک دکوراسیون می‌تواند با نصب کاغذ دیواری با المان فوتبال اتفاق بیافتد، یا حتی از انواع اکسسوری با طرح ‌های ورزشی در قفسه ‌ها و طبقات استفاده شود.

سعی کنید از اکسسوری و تابلو های ورزشی استفاده کنید که فرزند شما به آن علاقه دارد، یا اگر در آن رشته مدال یا لوحی دریافت کرده همان ‌ها را در اتاق خواب استفاده کنید.

کاغذ دیواری اتاق پسرانه با طرح فوتبال می‌تواند روی دیوار یا سقف نصب شود. برای مثال اگر فرزند شما به فوتبال علاقه دارد، می توانید از یک کاغذ دیواری اتاق خواب با طرح زمین فوتبال در سقف و یا در پشت تخت خواب او نصب کنید. با استفاده از این کاغذ دیواری می‌توان نقطه کانونی اتاق خواب را نیز به خوبی نشان داد.

یکی دیگر از ایده‌ هایی که می‌ توان با استفاده از آن دکوراسیون اتاق خواب پسرانه فوتبالی داشته باشیم استفاده از طرح‌ های فوتبالی خاص و شیک برای روتختی، پرده و فرش اتاق خواب نوجوان پسر است.

ادامه مطلب
20 مدل از کاغذ دیواری اتاق خواب با طرح های دلنشین

کاغذ دیواری طرح کارتونی :

 بیشتر بسر ها به کارتون هایی مانند مرد عنکبوتب ، بتمن و… علاقه زیادی دارند فروشگاه راگاکالا انواع کاغذ دیواری سه بعدی طرح پسرانه و کارتونی به شما ارائه میدهد که با مراجعه به وبسایت ما میتوانید از تمام طرح های آن آگاهی داشته باشید

برچسب دیواری کد RA827

نکات انتخاب کاغذ دیواری پسرانه :

معمولا طراحی دکوراسیون اتاق نوجوان پسرانه با کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان نیاز به خلاقیت زیادی دارد. پسران شما رشد کرده و دیگر بچه نیستن. وقت آن رسیده که اتاقآن ها رو برای نیاز ها و ترجیحات یک نوجوان آماده کنید.

بهترین راه برای ایجاد یک اتاق مناسب برای پسرتان این است که به احساسات او دقت کنید. با چیزهایی که او دوست دارد، شروع کنید. در اتاق او المان ‌هایی که او را سرگرم می ‌کند، قرار دهید. به طوری که علاوه بر اینکه او را سرگرم می ‌کند، روی رشد و یادگیری او هم موثر باشد.

بسیاری از کاغذ دیواری اتاق پسرانه در سایت رونیا وجود دارد که مناسب نوجوان های پسر است، پیشنهاد می کنیم با دیدن این کاغذ دیواری ها طراحی اتاق فرزندتان را به شیوه ای که او دوست دارد انجام دهید.

رنگ های مورد استفاده در کاغذ دیواری طرح پسرانه :

روحیه نوجوانان به خصص پسرانه خواستار رنگ تیره و یک مکان دنج و کم نور است که رنگ های طوسی ، آبی ، و .. جز دسته پسرانه و مردانه قرار دارد.

کاغذ دیواری رنگ ابی پسرانه :

یکی از پر فروش ترین رنگ ها در کاغذ دیواری رنگ آبی است که یک رنگ آرامش بخش است وبرای همه سنین از کودکی تا نوجوانی قابل استفاده است.

ادامه مطلب
بهترین فروشگاه کاغذ دیواری پشت چسب دار کجاس ؟

کاغذ دیواری رنگ سبز :

 رنگ سبز برای دختران و پسران در کاغذ دیواری کاربرد دارد و یک دکوراسیون شیک به اتاق میبخشد. رنگ سبز نشانه سر زندگی و نشاط و طبیعت برای فرزندان است.

جمع بندی :

 در این مقاله انواع کاغذ دیواری طرح پسرانه را بررسی کردیم. قیمت کاغذ دیواری طرح پسرانه بستگی به کیفیت و نوع طرح و سه بعدی بودن دارد. فروشگاه راگا کالا ارائه کننده بهترین قیمت و با کیفیت ترین کاغذ دیواری پشت چسب دار و برچسب کابینت است.