کاغذ دیواری پذیرایی تاثیر زیادی بر فضای خانه دارد. امروزه با انواع طرح و رنگ مختلف هنگام خرید کاغذ دیواری دچار سردرگمی نمیشوید و به راحتی با هر نوع سلیقه و کیفیت میتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. فروشگاه راگاکالا با چند سال تجربه در زمینه انواع کاغذ دیواری و برچسب کابینت پشت چسب دار توانسته مشتریان زیادی به خود جلب کند و همیشه جدیدترین مدل کاغذ دیواری را عرضه می کند. در ادامه به بررسی انواع کاغذ دیواری پذیرایی می پردازیم.

اصول انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی :

هنگام انتخاب کاغذ دیواری باید به بزرگ یا کوچک بودن فضای پذیرایی دقت کنید اگر فضای کوچکی دارید بهتر است از رنگ برای دیوار ها استفاده کنید و فقط برای پشت تلویزیون از کاغذ دیواری برجسته استفاده کنید.  هنگام خرید کاغذ دیواری علاوه بر رنگ و طرح به نور اتاق نیز توجه کنید. زیرا نور بر روشن تر شدن کاغذ دیواری و یا تیره تر شدن آن تاثیر زیادی دارد.  اگر پذیرایی بزرگی دارید با انتخاب رنگ تیره  کاغذ دیواری یک دکوراسیون شیک تری ایجاد کنید.  نکته دیگر در خصوص خرید کاغذ دیواری بهتر است مطابق با سبک خانه و چیدمان خود ماغذ دیواری انتخاب کنید اگر سبک سنتی و مدرن مد نظرتان است از کاغذ دیواری سنتی و اگر سبک مدرن مد نظر دارید از کاغذ دیواری کلاسیک استفاده کند.

انواع کاغذ دیواری پذیرایی :

امروزه طرح ها و رنگ مختلفی در بازار برای کاغذ دیواریموجود است مانند کاغذ دیواری سنتی ، کاغذ دیواری سه بعدی ، کاغذ دیواری گلدار و… که متناسب با سلیقه و سبک خانه خود میتوانید انتخاب کنید. 

ادامه مطلب
بهترین فروشگاه کاغذ دیواری پشت چسب دار کجاس ؟

کاغذ دیواری طرح اجر :

امروزه از کاغذ دیواری طرح اجر برای پشت تلویزیون و یا راهرو ها زیاد استفاده میشود که جلوه زیبا و شیک تر به پذیرایی میدهد.

کاغذ دیواری کلاسیک دارای طرح و رنگ مختلفی است که دارای نقوش اسلیمی است. باید به این نکته توجه داشته باشید که طرحی را انتخاب کنید که به فضای پذیرایی شما بیاید و طرح شلوغی را انتخاب نکنید که فضا را شلوغ کند. برای این منظور بهتر است که از کاغذ دیواری کلاسیک استفاده کنید.

مکمل کاغذ دیواری :

برای این که انتخاب کاغذ دیواری به درستی انجام شود بهتر است که از مکمل کاغذ دیواری استفاده کنید تا فضای زیبایی  ایجاد شود. ممکن است که دونوع کاغذ دیواری در ظاهر شباهتی به هم نداشته باشند اما در کنار هم مکمل خوبی باشند. بهتر است که کاغذ دیواری که نقوش خیلی شلوغی دارد برای قسمتی از پذیرایی انتخاب کنید که وسایل کمتری وجود دارد تا فضای شلوغی ایجاد نشود.

کاغذ دیواری متالیک :

کاغذ دیواری متالیک برای خانه های کوچک امروزه کاربرد زیادیدارد و به دلیل براق بودن و بازتاب نور و روشن تر کردن اتاق و پذیرایی مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.  که در انواع رنگ طلایی ، نقره ای  در بازار موجود است و گزینه مناسبی برای محیط های ادارای است.

کاغذ دیواری مخملی :

کاغذ دیواری مخملی یکی از جدیدترین نوع کاغذ دیواری است که دارای نقش و نگار برجسته است. که از جنس پی وی سی و پارچه مخملی مخصوص تولید میشود. این نوع کاغذ دیواری با ترکیب کاغذ دیواری سنتی و مبلمان کلاسیک بسیار شیک میشود.

ادامه مطلب
برای کاغذ دیواری پذیرایی باید به چه نکاتی توجه شود ؟

کاغذ دیواری سه بعدی :

در مقاله انواع کاغذ دیواری پشت چسب دار سه بعدی که در وبسایت راگا کالا منتشر شد انواع کاغذ دیواری سه بعدی مورد بررسی قرار گرفت که با مطالعه ان میتوانید برای اتاق نشیمن ، اتاق خواب و پشت تلویزیون بهترین کاغذ دیواری سه بعدی را انتخاب کنید.

جنس انواع کاغذ دیواری پذیرایی :

کاغذدیواری پذیرایی در انواع جنس های مختلف یوپی وی سی و نانو تولید میشود که در برابر گرد و خاک و آب بسیارمقاوم و قابل شستشو است.  این نوع جنس کاغذ دیواری عایق صدا و گرما است که باتوجه به کیفیت و اندازه کاغذ دیواری قیمت  گران تری دارد.

جمع بندی :

 باتوجه به موارد گفته شده بالا انواع کاغذ دیواری پذیرایی  در بازار موجود است که دارای جنس های مختلفی است و شما باتوجه به سلیقه و متناسب با خانه خود میتوانید با کیفیت ترین کاغذ دیواری پذیرایی را از فروشگاه راگا کالا انتخاب و استفاده کنید.