کاغذ دیواری مدل RA555

انواع برچسب کابینت در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار به صورت ارسال رایگان در ایران به مشتریان عرضه میشود . اگر به دنبال راه حلی ارزان برای تغیر دکور اشپزخانه و منزل خود هستید برچسب کابینت این قابلیت را دارد که با کم ترین هزینه و نصب اسان تغیر دکوراسیون ایجاد کنید .

کاغذ دیواری مدل RA365

متریال برچسب کابینت از چیست ؟

مواد استفاده شده در برچسب کابینت از پی وی سی است که قابل شستشو و پوشش دهی بالایی دارد در انواع طرح ها ، رنگ ها و کیفیت در بازار موجود است .
انواع برچسب کابینت :
برچسب کابینت طرح دار
برچسب کابینت طرح دار بیشتر برای اتاق خواب و مراکز اداری و تجاری کاربرد دارد که تنوع زیادی مانند طرح گلدار ، فانتزی و … در بازار موجود است .
برچسب کابینت ام دی اف
کسانی که علاقه دارند کابینت های فلزی خود را ام دی اف کنند میتوانند با کمترین هزینه و ارسال رایگان به کل ایران از این نوع برچسب استفاده کنند .
برچسب کابینت طرح سنگ
کسانی که علاقه به طبیعت دارند بیشتر از برچسب کابینت طرح سنگ برای کفپوش و کابینت های خود استفاده میکند که برچسب کابینت طرح سنگ مرمر ایده جذاب و شیکی برای تغیر دکوراسیون است .

برچسب کابینت سه بعدی
برچسب کابینت سه بعدی در انواع طرح ها بیشتر برای دیوار ها کاربرد دارد که جلوه زیبایی به دیوار منازل و اداره ها میدهد .

سفارش انواع برچسب کابینت با ارسال رایگان :

امروزه در مغازه های فروش کاغذ دیواری و سایت ها انواع برچسب کابینت در طرح های مختلف موجود است ولی مزیتی که فروشگاه راگا کالا دارد ارسال رایگان این محصول به تمام نقاط ایران است تا بدون هزینه اضافه بتوانید با کم ترین هزینه تغیر اساسی در منازل خود ایجاد کنید .

ادامه مطلب
تفاوت برچسب کابینت و برچسب دیوار چیست ؟