برچسب کاشی طرح سنگ مدل RA20

برچسب کابینت امروزه در طرح های جدید در بازار وجود دارد به جای این که هزینه زیادی پرداخت کنید و کابینت ها را تعویض کنید بهتر است که از برچسب کابینت استفاده کنید که راه حلی ارزان تر و سریع تر است .

کاغذ دیواری مدل RA541

برچسب کابینت چیست ؟

همان گونه که گفته شد، یکی از ارزان ترین روش ها برای بازسازی نمای ظاهری کابینت و ایجاد تغییر ظاهری آن استفاده از برچسب های کابینت می باشد. این برچسب ها در شکل و طرح های گوناگون موجود بوده و شبیه به کاغذ دیواری می باشند. استفاده از این برچسب ها بر روی کابینت هایی از جنس های مختلف مانند ام دی اف، کابینت های فلزی و غیره امکان پذیر می باشدبرخی از این برچسب ها قابل شستشو بوده اما برخی دیگر غیر قابل شستشو می باشند. اگرچه قیمت نمونه قابل شستشو بیش تر از انواع دیگر می باشد، اما از آن جایی که در فضای آشپزخانه چربی وجود دارد بهتر است از نمونه قابل شستشو استفاده نمایید تا در هنگام نیاز به راحتی آن ها را تمیز کنید.
تنوع این محصول به قدری بالاست که دست شما را برای انتخاب باز نگه می دارد. برای مثال اگر از کابینت های فلزی آشپزخانه خود خسته شده اید، می توانید با استفاده از برچسب های طرح چوب نمای کابینت آشپزخانه را به طور کامل تغییر دهید..
انواع طرح برچسب کابیت :

استفاده از برچسب طرح چوب

استفاده از مدل های طرح چوب این برچسب ها می تواند باعث القای گرما به فضای آشپزخانه شود. هم چنین این مدل برای سبک های مختلف آشپزخانه مناسب بوده و می تواند باعث ایجاد نمایی زیبا شود. برچسب های طرج چوب مقاومت بالایی داشته و با توجه به قیمت پایینی که دارند، بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته اند.
استفاده ار برچسب براق کابینت
از دیگر نمونه های برچسب کابینت که طرفداران زیادی هم دارد، برچسب های براق هستند که با نام هایپرگلاس شناخته می شوند. استفاده از این مدل می تواند نمایی درخشان و براق مانند کابینت هایگلاس ایجاد نماید
استفاده از برچسب طرح سنگ
چسب های طرح سنگ علاوه بر سادگی، حس و حالی طبیعی را برای آشپزخانه شما به ارمغان می آورند. از جمله محبوب ترین طرح های مورد استفاده در این مدل می توان به طرح سنگ مرمر و سنگ آنتیک اشاره کرد که بسیار شبیه به سنگ طبیعی جلوه می کنند و می توانند همان حس و حال را به محیط آشپزخانه شما بدهند.
استفاده از برچسب سفید
رنگ سفید جزو ساده ترین و شیک ترین رنگ ها برای کابینت محسوب می شود. این رنگ هیچ وقت قدیمی نشده و از مد نمی افتد. سفید در گروه رنگ های خنثی قرار دارد که می توان آن را به راحتی با هر دکوراسیدر کنار همه این مزایا، رنگ سفید معایبی نیز دارد، از جمله اینکه این رنگ نیاز به تمیز کردن و مراقبت دائمی دارد و دائم باید آن را تمیز نمود. البته تمیز کردن آن به راحتی قابل انجام می باشد و با یک پارچه نم دار می توان به راحتی آن را تمیز نمود.
برای این که رنگ سفید آشپزخانه شما را سرد و بی روح جلوه ندهد می توانید از برچسب های سفید طرح دار که بسیار شیک و زیبا هستند، استفاده نمایید.ونی هماهنگ کرد و ترکیبات زیبایی را با دیگر رنگ ها بوجود آورد.
برچسب طرح دار
برچسب های طرح دار برجسته امروزه بسیار محبوب هستند و با تنوع در طرح و نقش های بسیار شیک و جذاب سبب شدند تا اکثریت مردم به استفاده از آن ها روی بیاورند. طرح گل از جمله پرفروش ترین انواع مدل برچسب برجسته محسوب می شود که طرفداران بسیاری دارد.

ادامه مطلب
مزایا و ویژگی های برچسب کابینت طرح هایگلاس

این برچسب ها در انواع نقش های بزرگ و کوچک و رنگ های متنوع در بازار وجود دارند. یکی دیگر از انواع نقش های برجسته مدل سه بعدی می باشد که استفاده از آن می تواند خلاقیتی جالب و منحصربفرد محسوب شود.

مراحل نصب برچسب کابینت :

در مرحله اول برای انجام این کار باید تمام دستگیره های درب کابینت را باز کنید. در این صورت انجام کار تمیزتر و راحت تر می شود.
سپس در مرحله بعد، سطوح کابینت ها را به خوبی تمیز کنید تا عاری از هرگونه چربی شود. پس از تمیز کردن آن ها دقت داشته باشید که کابینت به طور کامل خشک شود. سپس نسبت به اجرای سایر مراحل اقدام کنید.
در این مرحله برای نصب برچسب ابتدا مقداری از کاغذ پشت برچسب را جدا کرده و به آرامی از بالای درب کابینت شروع به چسباندن آن می کنید. هم زمان که به سمت پایین حرکت می کنید کاغذ پشت برچسب را مرحله به مرحله جدا کنید. در هنگام نصب با استفاده از کاردک پلاستیکی هوای زیر برچسب را خارج کنید تا برچسب به طور کامل به کابینت بچسبد. برای انجام این کار اصلا عجله نکنید.
پس از این که کار نصب تمام شد، با استفاده از یک سشوار برچسب را بر روی کابینت تثبیت کنید.
در صورتی وجود هر گونه حباب ریزی می توانید با سر سوزن سوراخ ریزی در آن ایجاد کرده و با کاردک پلاستیکی به آرامی بر روی آن بکشید تا سطح یکنواخت شود.
پس از اتمام کار جای سوراخ دستگیره ها را با استفاده از یک کاتر سوراخ کرده و دستگیره ها را نصب کنید. در این مرحله کار شما به اتمام می رسد.
نکته پایانی :
با توجه به آن چه که گفته شد، استفاده از برچسب کابینت یکی از ارزان ترین راهکارهایی است که با استفاده از آن می توان نسبت به تغییر دکوراسیون آشپزخانه اقدام کرد. بنابراین اگر بودجه لازم برای تعویض کابینت ندارید، همین حالا دست به کار شوید و با استفاده از این المان ظاهری نو به آشپزخانه خود ببخشید.

ادامه مطلب
بهترین ایده های خرید برچسب کابینت برای دکوراسیون منزل

به یاد داشته باشید که از این برچسب ها نه تنها برای کابینت بلکه برای سطوح دیگر مانند کانتر، دیوار بین کابینتی و انواع میز نیز می توان استفاده کرد. این کار باعث صرفه جویی بسیاری در تهیه وسایل مختلف می شود و به راحتی می توان آن را با دیگر المان های دکوراسیون داخلی ست کرد.