کاغذ دیواری مدل RA541

انواع برچسب کابینت باتوجه به کاربرد ان بر روی کابینت های فلزی ، ام دی اف ، سنگ و هایگلاس نصب میشود که طرح های مختلف باتوجه به تمام سلیقه ها در بازار موجود است . باتوجه به این که ضخامت و کیفیت برچسب کابینت باهم دیگر تفاوت دارد برچسب کابینت ضخیم تر را میتوان بر روی دیوار و کفپوش اتاق و کمد استفاده کرد و برچسب کابینت با ضخامت کم تر را میتوان برای کابینت استفاده کرد. در سایت راگا کالا انواع برچسب کابینت با ضخامت و کیفیت های متفاوت موجود است.

برچسب کابینت چیست و چه کاربردی دارد ؟

برچسب کابینت مانند کاغذ دیواری عمل می کند و بر روی سطوح مختلف مانند کابینت ، دیوار ، کمد و کفپوش را با توجه به سلیقه ما تغیر میدهد . برچسب کابینت از نظر کیفیت در انواع مختلف قابل شستشو و غیر قابل شستشو و مقاوم در برابر رطوبت و مقاوم در برابر پوسته پوسته شدن و خط و خش در بازار موجود است.
انواع برچسب کابینت :
برچسب کابینت ام دی اف :
از شیک ترین و ساده ترین نوع برچسب کابینت ام دی اف است که طرح و رنگ مختلفی دارد ولی رنگ سفید ساده ان بسیار طرفداران بیشتری دارد و خیلی راحت میتوانید با وسایل اشپزخانه ست کنید و هیچ وقت از مد نمی افتد . چون برچسب کابینت سفید رنگ خیلی زود کثیف میشود به رلحتی میتوانید با دستمال نم دار ان را تمیز کنید چون برچسب کابینت ام دی اف قابل شستشو است .
برچسب کابینت ممبران :
از محبوب ترین برچسب کابینت است که نسبت به سایر برچسب های کابینت ضخامت کم تری دارد حدود 80 میکرون به همین دلیل قیمت پایین تری دارد . برچسب کابینت ممبران در انواع طرح ها وجود دارد که میتوانید با توجه به سلیقه و هماهنگی سایر وسایل ان را خریداری کنید . این نوع برچسب مقاوم در برابر حرارت و رطوبت است .
برچسب کابینت های گلاس :
برچسب کابینت های گلاس در انواع طرح و رنگ مختلف مانند مشکی ، سفید ، و کرم موجود است که ضد اب و نسوز بوده و خیلی راحت تمیز میشود . باتوجه به کیفیت و رنگ این نوع برچسب قیمت متفاوتی هم دارد .
انواع برچسب کابینت عبارتند از قابل شستشو بودن ، فانتزی ، طرح چوب ، ام دی اف ، و هایگلاس و گل دار که برای دیوار بیشتر استفاده میشود . از طرح هایگلاس برای کاشی اشپزخانه که براق هستند استفاده میشود ، طرح ام دی اف هم برای کابینت بیشتر استنفاده میشود . برچسب کابینت طرح چوب هم که ضخامت بیشتری حدود 150 میکرون دارد بیشتر برای کفپوش اتاق ها استفاده میشود که در دو رنگ روشن و تیره در بازار موجود است .

ادامه مطلب
خرید برچسب کابینت به چه عواملی بستگی دارد ؟

قیمت انواع برچسب کابینت :

برچسب کابینت در دو نوع قابل شستشو و غیر قابل شستشو و ضخامت بیشتر حدود 150 میکرون و 80 میکرون وجود دارد و مقاوم در برابر حرارت و خشن بودن که همه این عوامل بر روی قیمت برچسب کابینت اثر می گذارد.
مزایا و معایب برچسب کابینت :
مزایا
قیمت مناسب و به صرفه دارد .
نصب راحت و بدون دردسر دارد .
دارای انواع مختلف قابل شستشو و غیر قابل شستشو است .
در سایز های مختلف میتوانید تهیه کنید .
معایب
دوتم کمتری نصب به خود کابینت و کاغذ دیواری دارد .
در صورتی که نصب درست انجام نشود ظاهر خوبی ندارد .
کلام اخر :
در این مقاله انواع برچسب کابینت در طرح ها و کیفیت و ضخامت مختلف و مزایا و معایب برچسب کابینت را بررسی کردیم تا بتوانید به راحتی انتخاب مناسب داشته باشید .